tv3.lv

Zināmi jauni fakti par traģēdiju Rīgā, kur pa augstceltnes logu izkritusi un mirusi jauna sieviete

2017. gada 23. novembrī 20:41

“Atnākt uz darbu un uzzināt, ka kāds no kolēģiem gājis bojā, – nogalināts vai izdarījis pašnāvību,” šādas nepatīkamas sajūtas piedzīvoja pagājušajā piektdienā uz darbu atnākušie augstceltnes darbinieki Rīgas centrā, Sporta ielā.

Par ēkā notikušo policijai beidzot ir kāda skaidrība.

Piektdien, 17. novembrī, raidījums “Degpunktā” jau vēstīja par traģisku negadījumu Sporta ielā 11, kur no biroja ēkas “Place eleven” logiem izkritusi kāda sieviete un gājusi bojā. Augstceltnes darbinieki par notikušo bija šokēti, jo, nākot uz darbu, bija jāredz sievietes līķis, kas neapklāts nama pakājē nogulēja ilgāku laiku. Ceturtdien, 23. novembrī, policija atklāj, ko šīs lietas sakarā pa dažām dienām izdevies noskaidrot.

Policija sākotnēji izvirzījusi trīs versijas, taču pašlaik viena no tām ir izslēgta, un palikušas divas versijas par notikušo. Diemžēl kamerās nav redzams pats kritiena moments, tāpēc izmeklēšana vēl turpinās.

Jau liktenīgajā piektdienā ēkā strādājošie raidījumam “Degpunktā” izteica versiju, ka notikušais, visticamāk,  ir pašnāvība, jo logu virināšana augstceltnē tikpat kā nenotiek, – ventilāciju nodrošina automātiskas iekārtas, bet logus mazgā alpīnisti.

Pēc “Degpunktā” rīcībā esošās informācijas, bojāgājušajai bija 42 gadi, viņa bijusi kāda biroja darbiniece. Policija apstiprina iepriekš izskanējušās ziņas, ka sieviete izkritusi pa septītā stāva logu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm