Iedzīvotājs bažījas – vandaļi nakts aizsegā aizdedzina auto un izposta citu īpašumu

Kāda Jēkabpils dzīvojamā nama pagalmā vandaļi nakts aizsegā ir aizdedzinājuši divas automašīnas, tādējādi izpostot citu citu īpašumu un apdraudot apkārtējo cilvēku mieru, raidījumu “Degpunktā” informēja kāds aculiecinieks, kurš vēlējās palikt anonīms.

2020. gada 29. oktobrī 22:20

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD) apstiprināja, ka izsaukumu uz notikuma vietu Jēkabpilī ugunsdzēsēji glābēji saņēma 29. oktobrī plkst. 1.28. Ierodoties notikuma vietā, kļuva skaidrs, ka dega divas vieglās automašīnas 5,50 kvadrātmetru platībā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Glābēju darba rezultātā ugunsgrēks tika likvidēts.

Anonīmais aculiecinieks “Degpunktā” informēja, ka ugunsgrēks noticis Jēkabpilī, Nameja ielā, un izcēlies ļaunprātīgas dedzināšanas dēļ, jauniešiem postot citu cilvēku mantu.

Jēkabpils iedzīvotājs paudis raizes par vandaļu rīcību un bažas par to, kā lai cilvēki naktīs mierīgi guļ, ja var sekot šāda rīcība. Aculiecinieks arī raizējas, ka vecāki neko nedara, lai pasargātu citus pilsētas iedzīvotājus no savu atvašu rīcības.

“Cik tur vajag, ja vējš būtu un liesmas tiktu līdz gāzes vadam, mēs “uzietu” gaisā. Tie jaunieši ir bezkaunīgi, ka citu cilvēku īpašumu sabojā,” bažas paudis aculiecinieks.

Aculiecinieka pievienotajos fotoattēlos redzams, ka liesmas ne pa jokam apskādējušas abus spēkratus un tos, visticamāk, neizdosies dabūt braukšanas kārtībā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm