Jaunpagastā svētdien aizdegusies pirts

Jaunpagastā svētdien, 4. oktobrī, aizdegusies pirts, no kuras atlikušas vien krāsmatas, raidījumu “Degpunktā” informēja pirts saimnieks Juris Grigorjevs.

2020. gada 4. oktobrī 22:29

Viņš skaidroja, ka pirts, visticamāk, aizdegusies pārkurināšanas dēļ, iespējams, bijusi vaina skurstenī vai kāda dzirkstele izlidojusi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc Grigorjeva teiktā, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) speciālisti pēc izsaukuma notikuma vietā ieradušies ļoti operatīvi. Liesmas sekmīgi nodzēstas un blakus esošā dzīvojamā māja, jaunceltne nav skarta – arī paši saviem spēkiem liesmas ierobežojuši, iekams ieradās VUGD. Taču vecā ēka, kurā atradusies pirts, izdegusi.

Pirts īpašnieks stāsta, ka izdegusī ēka palikusi mantojumā no iepriekšējiem saimniekiem un tā neesot bijusi apdrošināta. Pirti rekonstruēt nav iecerēts.

VUGD preses pārstāve Agrita Vītola pastāstīja, ka dienests saņēmis izsaukumu uz notikuma vietu plkst. 15.49. Kad ugunsdzēsēji glābēji ieradās, kļuva skaidrs, ka deg pirts. Ugunsgrēku izdevās sekmīgi likvidēt un cietušo nav. Izdegusī platība ir četri kvadrātmetri.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm