Liepājā jaunas ģimenes dzīvoklī izcēlies ugunsgrēks

Otrdien, 13.maijā, Ģenerāļa Baloža ielā Liepājā izcēlies ugunsgrēks, – aizdedzies kādas daudzstāvu mājas trešā stāva dzīvoklis, ziņo “Degpunktā” reportieris.

2019. gada 14. maijā 22:51

Kā norāda aculiecinieks, ugunsdzēsēji operatīvi piekļuvuši dzīvoklim ar trepēm un pacēlāju no ēkas abām pusēm. Pēc aculiecinieka sniegtās informācijas, ugunsgrēku izdevies likvidēt dažās minūtēs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Diemžēl, īsi pēc tam no dzīvokļa uz balkonu tika iznests vīrietis. Viņu operatīvi nogādāja uz otrā ēkas pusē esošo pacēlāju un nodeva mediķu rokās. Spriežot pēc dūmos pavadītā laika, viņa stāvoklis bija smags. Mediķu brigāde ilgi nekur ar viņu nedevās, un jau esošajai brigādei drīz vien pievienojās vēl divas. Pie cietušā pēcāk bija viņam tuva persona, spriežot pēc notiekošā. Kāds vīrietis vēlāk iznesa no mājas arī nekustīgu kaķi,” tā par notikušo norāda aculiecinieks.

Savukārt, kā vēsta portāls Liepajniekiem.lv, dzīvoklī, kur izcēlies ugunsgrēks, dzīvojusi jauna ģimene – vīrietis, viņa sieva un mazulis. Portāls vēsta, ka pēc iedzīvotāju teiktā jaunais vīrietis ugunsnelaimi izraisījis tīšām – aplējies ar benzīnu un aizdedzinājies.

Portāla rīcībā esošā informācija liecina, ka vissmagāk cietis ir pats jaunais vīrietis.

Ugunsdzēsēji kopumā evakuējuši četrus cilvēkus, izglābuši vienu cilvēku un kaķi.

Notikušā iemeslus izmeklēs Valsts policija.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm