Trīs vīrieši dzērumā no mini zoo nozog tītaru; pēc aculiecinieku ziņotā policija vainīgos operatīvi aiztur

Trīs vīrieši trešdienas, 2. decembra, pirmajā pusē no mini zoo Imantā, Rīgā, nozaguši tītaru, Skaties.lv noskaidroja Valsts policijā (VP).

2020. gada 2. decembrī 16:15

Policijā pastāstīja, ka vīrieši, būdami alkohola reibumā, iekļuva zoodārza teritorijā, sabojāja sētu un nozaga tītaru. Pēc tam viņi iekāpa vilcienā uz Jūrmalu. Pateicoties aculiecinieku sniegtajai informācijai par notikušo faktu un personu pazīmēm, policistiem uz karstām pēdām izdevās vainīgos aizturēt un nogādāt tītaru atpakaļ zoodārzā – tā likumīgajiem saimniekiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Komentējot, vai likumpārkāpējiem par notikušo tiks piemērots sods, VP atbildēja, vīrieši ir aizturēti un noteikti tiks saukti pie atbildības par noziegumu.

Aculiecinieks “Degpunktā” informējis, ka notikušo fiksējuši blakus esošo daudzstāvu māju iedzīvotāji, konstatējot, ka blakus esošā mini zoo Imantā, ap plkst 11.00 trīs jaunieši izlauzuši žogu un nozaguši ekskluzīvo putnu.

Aculiecinieki uzskata, ka zādzība bija iepriekš plānota, jo bija sagatavots melns maiss, kurā putnu iznest no teritorijas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm