Ugunsgrēkos Rīgā un Ludzas apkaimē bojā gājuši cilvēki

Trešdien, 21. februārī, ugunsgrēkos Rīgā un Ludzas apkaimē pēc liesmu likvidēšanas ēkās atrasti sadeguši cilvēki, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

2018. gada 22. februārī 9:50

Plkst. 16.11 VUGD saņēma izsaukumu uz Ludzas novada Cirmas pagastu, kur no vienstāvu dzīvojamās mājas logā nāca dūmi. Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka deg vienstāvu, ar ķieģeļiem apšūta, dzīvojamā māja 100 m² platībā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Veicot dzēšanas darbus, ēkā tika atrasts viens bojā gājis cilvēks. Plkst. 23.52 ugunsgrēks tika likvidēts. Par izcēlušos ugunsgrēku saņemts arī “Degpunktā” reportiera video.

Savukārt plkst. 11.53 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Sarkandaugavas ielā Rīgā, kur no daudzstāvu dzīvojamās mājas nāca dūmi. Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka piecstāvu dzīvojamās mājas ceturtā stāva dzīvokļa virtuvē deg mēbeles un dīvāns 6 m² platībā.

No piedūmotās ēkas pieciem cilvēkiem bija izdevies evakuēties saviem spēkiem pirms VUGD ierašanās, bet ugunsdzēsēji glābēji izglāba divus cilvēkus, kas bija cietuši un tika nodoti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Savukārt dzīvoklī, kurā bija izcēlies ugunsgrēks, tika atrasts viens bojā gājis cilvēks. Plkst. 14.01 ugunsgrēks tika likvidēts.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm