tv3.lv

2,32 promiles pēc “trīs aliņiem”? “BMW” šofera stāsts par izdzerto alkoholu neiztur kritiku policijas priekšā

Kāds 21 gadu vecs “BMW” vadītājs pēc nesenās sastapšanās ar policiju labākajā gadījumā pie auto stūres drīkstēs sēsties vien 25 gadu vecumā.

2019. gada 16. oktobrī 20:44

Nakts vidū Ziemeļu pārvaldes policistu ceļi krustojušies ar kāda “BMW” vadītāju, kurš, kā spriež likumsargi, tukšajās galvaspilsētas ielās acīmredzami centies attīstīt ātruma rekordus. Policija karstgalvi apturējusi, un viņš savu ātro braukšanu izskaidro ar to, ka esot “ieskrējies”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc īsas sarunas inspektors devies pārbaudīt auto stūrētāja pasniegtos dokumentus policijas datubāzēs. Arī kolēģi šāds “BMW” stūrētāja “lidojums” izbrīnījis.

Uz jautājumu, vai ir lietots alkohols, jaunais šoferis sacīja, ka esot izdzēris “trīs aliņus”. Uz notikuma vietu izsaukta Valsts policija, un pēc alkohola pārbaudes atklājās, ka viņš pie stūres sēdies 2,00 promiļu reibumā pie pirmā pūtiena, bet otrreiz alkometrs uzrādījis 2,32 promiles.

21 gadu vecajam “BMW” pilotam pēc šīs sastapšanās ar policiju, vismaz desmit dienas nāksies pavadīt aiz restēm, turklāt turpmākos četrus gadus viņš varēs pārdomāt izdarīto, sēžot vien pasažiera vietā. Tāpat šis skrējiens pa galvaspilsētas ielām iecirtīs arī pamatīgu robu viņa makā – likums par šādu pārkāpumu paredz naudas sodu no 1200 līdz 1400 eiro.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm