tv3.lv

Aculiecinieka kadri: Taksometru šoferu konflikts Rīgā pāraug dūru cīņās

Lai gan video materiāls sākas vēlāk, kad jau redzama dūru vicināšana, pats konflikts vārījies jau agrāk uz ceļa. Aculiecinieks stāsta, ka braucot pie stūres, redzējis, ka “Hyundai” taksometra vadītāja “taurē” priekšā braucošajam “balticTaxi” spēkratam, izrādot neapmierinātību par pagaidām nenoskaidrotu lietu.

Pēc tam sieviete izkāpusi no sava auto un devusies pie “balticTaxi” šofera durvīm. Nolocījusi viņa spoguli un situsi pa logu, vēlāk cenšoties durvis atvērt.

Tālāk redzamais jau vērojams video kadros. Taksometra šoferis izkāpj no sava auto un mēģina iesist otrai šoferei. Sieviete vēlreiz iesit pa automašīnas stiklu un dodas atpakaļ uz savu spēkratu sastrēgumā.

Komentāros uzņēmuma “Facebook” kontā, “balticTaxi” pēc redzētajiem kadriem uzsvēra, ka sadarbība ar šoferi ir pārtraukta.

“Baltic Taxi kā zīmola pārstāvis paziņo, ka šāda rīcība nav savienojama ar zīmola vērtībām. Par neatbilstību zīmola standartiem, esam nolēmuši pārtraukt sadarbību ar franšīzes ņēmēju, kurš bija darba devējs šim taksometra vadītājam. Aicinām cietušo personu vērsties ar iesniegumu policijā. Vēlamies atkārtot, ka šāda rīcība nav pieņemama un neatbilst uzņēmuma standartiem,” uzņēmums komentē “Facebook” kontā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm