tv3.lv

Aculiecinieki palīdz notvert iedzērušu šoferi

Kārtības sargi naksnīgajās pilsētas ielās pamanījuši kādu “BMW”, par kuru vēl tik tikko bija dzirdējuši rācijās. Tā vadītājs nesen redzēts kādā degvielas uzpildes stacijā Krasta ielā un, visticamāk, sēdies pie stūres piedzēries.

Vitālijs Škutāns, Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Tūrisma nodaļas priekšnieks

“Policijas darbinieki uzsāka sekošanu šim transportlīdzeklim, deva rīkojumu apstāties, taču sākotnēji šī mašīna ignorēja policijas darbinieku prasību apstāties. Tikai pēc vairākkārtējām prasībām apstāties transportlīdzekļa vadītājs apstājās.”

Likumsargi prasīja apturēt auto un, kad tas noticis, tā šoferim uzrādīt autovadītāja apliecību.

Policijas darbinieki nekavējoties izņēma atslēgu no apturētā transportlīdzekļa aizdedzes, lai novērstu turpmāku auto kustību. Sarunas laikā apstiprinājās, ka vadītājs varētu būt reibuma stāvoklī. Uz notikuma vietu tika izsaukta ceļu policija.

Par to, lai inspektoriem nebūtu garlaicīgi, gaidot kolēģu ierašanos, parūpējās “BMW” pasažieris, kurš, par spīti policistu brīdinājumiem, pačurājis miskastē turpat blakus esošajā tramvaja pieturā. Par ko saņēmis 50 eiro lielu sodu. Savukārt autovadītājs brīdī, kad ieradušies ceļu policisti, atteicies no ekspertīzes notikuma vietā, tādēļ nogādāts Tvaika ielā, kur mediķi viņa apreibumu noteikuši klīniski.

Izrādījies, ka šoferis ir vairāk nekā pusotras promiles reibumā.

Transportlīdzeklis izņemts un nogādāts speciālajā autostāvvietā, par ko paziņots šoferim. Par soda apmēru par šo pārkāpumu vēl tiks lemts, taču par šādu pārkāpumu pienākas sods robežās no 1200-2000 eiro, kā arī vadītāja tiesību atņemšana uz pieciem gadiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm