Ādažos dzērājšoferis bēg no likumsargiem

Nesen Ādažos notika dzērājšofera ķeršana, bēdzējam ar vieglo spēkratu un vairākām promilēm asinīs nolemjot izaicināt likumsargus, vēsta “Degpunktā”.

Pavecs, aizdomīgs “Audi”, kas lēnām ripoja pa Ādažu apkaimi, pievērsa apkārtējo uzmanību, un cilvēkiem radās bažas par to, ka tā stūrētājs vada mašīnu ne skaidrā prātā. Aizdomīgs šķita ne tikai ātrums, bet arī nepārliecinošā braukšana. Sekoja zvans policijas dežūrdaļā, un pēc mirkļa minēto spēkratu likumsargi netālu no pilsētas bibliotēkas pamanīja.

Ja arī sākotnēji šķita, ka šoferis centās novietot mašīnu ceļmalā un noslāpēt dzinēju, realitātē viņš savā galvā jau plānoja, kā izdevīgāk izgriezties, lai no policistiem aizlaistos.

Nevar teikt, ka mukšana noritēja lielā ātrumā, bēdzējs pat centās ievērot dažu ceļuzīmju prasības, taču šķietami nevis citu satiksmes dalībnieku labad, bet – lai pats neiekļūtu avārijā. Krustojumos dažbrīd lietoja pagrieziena rādītājus, visticamāk, lai mulsinātu policijas darbiniekus, jo pats turpināja savu ceļu taisni. Pakaļdzīšanas laikā inspektori sazinājās ar kolēģiem, aprakstīja situāciju un virzienu, kur dodas bēdzējs.

Aizturot spēkrata vadītāju, kļuva skaidrs, kāpēc vīrietis nolēma bēgt, jo smaka automašīnas salonā un stūrētāja izelpā liecināja par to, ka iedzīvotāji nebija kļūdījušies. Alkometrs, kuru šoferim pasnieguši policisti, uzrādīja gandrīz trīs promiles. Par laimi, šoreiz vajāšana un aizturēšana noritēja gludi un notikušajā nav cietušo, netika bojāts arī trešās personas īpašums.

Iedzīvotāji atviegloja policijas darbu, par ko likumsargi izsaka pateicību, aicinot ziņot par gadījumiem, kad ir aizdomas par kāda braukšanu reibumā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm