tv3.lv

Agresīvs dzērājšoferis vēlas “pārmācīt” citu vadītāju, bet pats izraisa avāriju

Kāds automašīnas “Mercedes” vadītājs pirmdien dzērumā sēdies pie stūres un sodīja citus satiksmes dalībniekus par, viņaprāt, neadekvātu uzvedību uz ceļa. Par vīrieša pārgalvīgo rīcību diemžēl samaksāja kāds “Audi” šoferis, kas pagadījās neīstajā vietā un neīstajā laikā.

Ziepniekkalna iedzīvotāja Sandra braucot mājup ar savu automašīnu piedzīvoja satraucošu situāciju uz ceļa. Sieviete stāsta par kādu “Mercedes” vadītāju, kurš bija nolēmis viņu “sodīt” par manevru, kas vīrietim nebija, tā teikt, pa prātam. Sandra brauca ar ātrumu 50 km/h, bet šis vadītājs dažādi “izpildījies” aiz viņas auto – pīpinājis, mirkšķinājis ar gaismām un paudis savu neapmierinātību. Vienā brīdī viņš spiedis pedāli grīdā un veicis apdzīšanas manevru un ietriecās pretī braucošā “Audi” spēkratā.

Pie pretim braucošā “Audi” stūres sēdēja jauns vīrietis, kas nevarēja paredzēt avārijas situāciju. Viņš bija vienīgais ceļu satiksmes dalībnieks, kurš negadījumā guva ievainojumus. “Trauma ir nopietna, bet apskates brīdī neapdraud cietušā dzīvību, ir pie samaņas, stāvoklis vērtējams kā stabils. Sniegta palīdzība uz vietas un nogādāts tuvākajā ārstniecības iestādē,” norāda NMPD pārstāve Inga Vītola.

Sandra stāsta, ka “Audi” vadītāja roka bija acīmredzami traumēta, taču tas “Mercedes” vadītāju neuztrauca. Viņš bija gatavs pamest notikuma vietu, taču saskārās ar apkārtējo pretestību. Kad ieradās policija, aptuveni 40 gadus vecajam šoferim tika pārbaudīt alkohola koncentrācija izelpā. Alkometrs uzrādīja 2,5 promiļu stipru reibumu.

Negadījumam aculiecinieku netrūka un likuma sargi uzsāka kriminālprocesu par braukšanu dzērumā un avārijas izraisīšanu, kurā ir cietušie.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm