tv3.lv

Aizsapņojies “golfiņa” šoferis nepamana sastrēgumu un ar joni ietriecas stāvošā pasažieru mikroautobusā

Pirmdienas rītā mediķi un policisti steigušies palīgā kādā ceļu satiksmes negadījumā pie Katlakalna. “Volkswagen Golf” vadītājs, braucot Rīgas virzienā, nepamanīja, ka priekšā izveidojies sastrēgums, un ietriecās sabiedriskā transporta -mikroautobusa – aizmugurē.

Iespējams, piedzīvotais atgadījums uz Bauskas šosejas dažiem sabiedriskā transporta lietotājiem kalpos par pamācošu pieredzi. Cilvēku ierastajām darbībām, iekāpjot transportā, – samaksāt par braucienu un atrast sēdvietu -, klāt nāks vēl viens ieradums – piesprādzēties.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Es braucu mikroautobusā, vieglā mašīna ieskrēja mikroautobusā, un es saprotu, ka sitiens ietekmēja arī mašīnu priekšā. Pie mediķiem vērsušies trīs cilvēki. Šobrīd par pārējo traumām nemāku teikt,” atklāj viena no pasažierēm.

Sieviete uzreiz pēc sarunas iekāpa neatliekamās medicīniskās palīdzības automašīnā. Viņa mediķiem sūdzējās par sāpēm galvā un reiboņiem, un ārsti nolēma cietušo aizvest uz slimnīcu, lai veiktu padziļinātu pārbaudi.

Savukārt golfiņa šoferis, kurš ietriecās mikroautobusa aizmugurē, incidentā necieta. Arī busiņa nedaudz pastumtā “bulkuvāģa” šoferis no mediķu apskates atteicās.

“Es neredzēju, ko viņš tur aizmugurē darīja. Sitiens stiprs, mašīna taču ir sasista. Piecpadsmit cilvēkus vedu,” norāda mikroautobusa vadītājs.

Avārijas vietā strādāja divas ātrās palīdzības ekipāžas, un slimnīcā ar vieglām traumām nonākuši divi cilvēki, abi – sabiedriskā transporta pasažieri.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Visticamāk, par vaininieku tiks atzīts “VW” šoferis, kas neievēroja pietiekamu distanci vai laikus nepamanīja mikroautobusu.

Vieglais spēkrats ir bojāts visvairāk, taču pārējie negadījumā iesaistītie pēc dokumentu noformēšanas paša spēkiem pameta notikuma vietu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm