tv3.lv

Alkohola reibumā ne pirmo reizi vada auto, kam satiksmē liegts piedalīties

Darba dienas pievakarē, Ķekavas pašvaldības policijas dežūrdaļā atskanējis telefona zvans – kāds vietējais iedzīvotājs lūdzis palīdzību, jo pilsētiņas ielās bija piefiksējis aizdomīgu šoferi. Zvanītāja sniegtais apraksts un auto reģistrācijas numurs likumsargiem lika noprast, ka pie vainas varētu būt kāds viņiem jau labi zināms vietējais.

Reģionālās pašvaldības policijas priekšnieks Māris Bomiņš norāda, ka policijas darbinieki zināja, ka pie stūres, visticamāk, sēž likumsargiem jau zināms vīrietis, kurš savu veikumu dēļ pabijis gan “Degpunktā” raidījumos, gan par citām reizēm nonācis policijas redzeslokā. Šoreiz vīrietis bija stiprā alkohola reibumā.

Viņam jau bija ierosināti divi procesi, tostarp par transportlīdzekļa vadīšanu reibumā, nebija tiesību un vīrietis braucis ar auto bez OCTA un tehniskās apskates.

Likuma sargs norāda, ka šis šoferis ir viens no vietējiem antirekordistiem un par auto vadīšanu reibumā un bēgšanu pat saņēmis cietumsodu.

“Cerams, ka šis būs pēdējais gadījums, kad šoferis staigā uz brīvām kājām un tiks piemērots ar brīvības atņemšanu saistīts sods, jo viņš apdraud citus cilvēkus,” uzsver likumsargs. Viņš arī atzīst – vīrietis vairākkārt sodīts, bet “pie prāta” tā arī nav nācis.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm