tv3.lv

“Asinis pa acīm tecēja…” Šoferis Raiskuma pagastā sabrauc uz ceļa gulošu sievieti

Pēc kopīgas iedzeršanas Cēsu pusē kāda sieviete kopā ar draugu devās mājup ar kājām pa neapgaismotu lauku ceļu. Pāris sastrīdējās un draudzene palika iepakaļ. Kad vīrietis atgriezās, lai pierunātu sievieti nākt mājas, viņa priekšā pavērās briesmīgs skats. Draudzene gulēja uz ceļa – mirusi.

2020. gada 19. novembrī 20:59

Jānis ar dzīvesbiedri Santu 13 gadus dzīvoja Raiskuma pagastā un kopā saimniekoja privātmājā. Otrdienas vakaru abi pavadīja pie kaimiņa, kur visi kopā baudīja alkoholiskos dzērienus. Pāra kaimiņiene stāsta, ka vietējie bieži vien iedzēra par daudz.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ap deviņiem vakara Jānis un Santa nolēma, ka ir laiks doties mājup, bet divsimt metrus garais ceļa posms līdz durvīm izrādījās sarežģīts. Jānis līdz mājām tika pats saviem spēkiem, bet Santa nokrita uz zemes un palika guļam.

“Piedzērusies bija nokritusi, horizontāli gulēja. Brauca pretī “žigulītis”…Nepaspēja viņu noraut, s**i sanāca,” stāsta Santas dzīvesbiedrs Jānis.

Automašīnas šoferis sievietei pārbrauca pāri. Jānis skrēja atpakaļ pie draudzenes un tika izsaukti mediķi. Vīrietis gan zināja, ka ārstiem vairs nav cerību glābt Santas dzīvību.

“Ko tad viņai palīdzēs. Asinis pa acīm tecēja,” bilst Jānis.

Žiguļa vadītājs ir vien divdesmit gadus vecs. Viņš sagaidīja likuma sargus, kuriem paskaidroja, ka gulošo cilvēku nebija pamanījis tumšā apģērba dēļ. Arī policijā uzskata, ka 49 gadus veco sievieti ieraudzīt tumšajā diennakts laikā bija teju neiespējami.

Sieviete atradusies ceļa vidū, bez atstarojošajiem elementiem, atklāj Valsts policijas Cēsu iecirkņa priekšnieks Aldis Pāže.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sievietes ilggadējais partneris notikušajā nevienu nevaino un arī nedusmojas uz žiguļa šoferi, taču atkopties no pārdzīvojuma būšot sarežģīti. Nākamnedēļ tiek plānotas bēres, bet joprojām ir grūti noticēt tam, kas notika.

Par letālo negadījumu uzsākts kriminālprocess, kur lems par žiguļa vadītāja atbildību notikušajā. Šoferis nebija lietojis alkoholu, taču joprojām ir daudzi citi neskaidri apstākļi.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm