Ātruma pārsniegšana vai apdzīšana nevietā – izskan versijas par traģisko avāriju uz Bauskas šosejas

Diemžēl pēdējo dažu stundu laikā Rīgā un visā Latvijā notikuši vairāki smagi satiksmes negadījumi, kas saistāmi ar steigu, cenšoties ātrāk sākt baudīt brīvdienas. Piektdien traģisks ceļu satiksmes negadījums notika uz Bauskas šosejas – tajā dzīvību zaudēja jauna sieviete.

2018. gada 9. novembrī 20:50

Piektdien darba dienas beigās uz Bauskas šosejas netālu no pagrieziena uz Jenčiem notika traģiska avārija. Frontālā sadursmē iekļuva automašīnas “Audi” un “Toyota Rav 4”, aizķerot arī kādu “Škoda” spēkratu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc “Degpunktā” rīcībā esošajām ziņām automašīnā “Audi” bijusi 25 gadus veca sieviete, kura negadījumā gājusi bojā. Cietuši arī divi “Audi” pasažieri – kāds vīrietis un bērns. Vēl viens incidentā smagi savainotais ir no “Toyota” apvidus auto.

Negadījuma dēļ uz laiku pilnībā tika slēgta satiksme abos virzienos. “Degpunktā” aprunājās ar šoferiem, kas jau stundu bija nosēdējuši sastrēgumā.

“Izskatās, ka tur ir ļoti nopietni, ka tā mašīna ir pilnīgā putrā. (..) Kad es tur piegāju, vienam cilvēkam, kuru izvilka no mašīnas, taisīja sirds masāžu. Mašīnā bija vēl kāds, jo turēja sistēmu un iekšpusē strādāja mediķi,” stāsta aculiecinieks Leonīds.

Piektdienas vakarā satiksme uz Bauskas šosejas bija pilnībā atjaunota. Bet par negadījuma iemesliem pašreiz izvirzītas divas versijas – ātruma pārsniegšana un apdzīšana nevietā un nelaikā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm