tv3.lv

Auto sadursme ar vilcienu Jelgavas pusē: zināma jauna informācija par notikušo

Kāds 45 gadus vecs ”Chrysler” markas spēkrata vadītājs ap plkst. 17.00 vakarā steidzās uz tehniskās apskates staciju Jelgavā, mērojot ceļu cauri Līvbērzes pagastam. Vīrietis bija saņēmis vienas dienas atļauju piedalīties satiksmē. Automašīnā atradās arī viņa astoņus gadus vecais dēls. Tuvojoties Tušķu dzelzceļa pārbrauktuvei, vīrietis nespēja novaldīt spēkratu un ietriecās vilciena sastāvā.

Kādas automašīnas video reģistratora uzņemtajos kadros redzams, ka mirkļus pirms sadursmes, spēkrats traucas pa pretējo joslu. Policijai bīstamo manevru iemeslu vadītājs paskaidroja šādi: “Transportlīdzekļa darba bremžu sistēma neļāva ”Chrysler” automašīnas vadītājam apturēt transportlīdzekli. Lai neietriektos automašīnu kolonnā, kas bija apstājusies pirms pārbrauktuves, vīrietis iebrauca kreisajā braukšanas joslā, aizķēra nolaisto aizsargbarjeru, to nolaužot, un izraisīja sadursmi ar dīzeļvilciena sastāvu un trieciena dēļ iebrauca grāvī.”

Notikuma vietā mediķi apskatīja gan tēvu, gan dēlu, un, par laimi, ar cilvēkiem viss bija kārtībā un avārijā necieta neviens.

”Latvijas dzelzceļš” norāda, ka vilciens ir cietis bojājumus, taču tā mašīnists bija spējīgs turpināt iecerēto maršrutu.

Savukārt automašīna nevilcinoties jeb uzreiz, kā nonāca uz evakuatora, tika nodota utilizācijas uzņēmumam – iznīcināšanai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm