Autobusa avārijā Dobeles novadā mediķu palīdzība bija nepieciešama 13 cilvēkiem

Ap plkst. 9.30 no rīta uz šosejas Rīga-Liepāja, Dobeles novadā, satiksmes autobuss nobrauca no ceļa un grāvī apgāzās uz sāniem. Traumas guva vairāki transportlīdzekļa pasažieri, kā arī pats spēkrata vadītājs, vēsta TV3 raidījums “Degpunktā”.

Viktors kopā ar sievu šorīt ar autobusu devās no Liepājas un Rīgu, lai veiktu acs operāciju. Satraukums par gaidāmo procedūru pagaisa brīdī, kad transportlīdzeklis nobrauca no ceļa un iegāzās grāvī otrpus šosejai: “Es neko nesapratu, tikai redzēju, kā nokrita autobuss. Sievai, šķiet, deguns lauzts, bet man kājas sāp. Citiem vēl sliktāk. Sākumā lauza stiklu, tad durvis, lai mēs tiktu ārā. Es biju aizvēris acis, neko neredzēju. Labi, ka ar roku turējos pie krēsla. Pēc tam jutu, ka man virsū vēl kaut kas uzgāžas.”

Cik cilvēku kopumā atradās autobusā, nav zināms, bet, kā stāsta Viktors, tas bijis teju pilns. Šoferim un kādai gados pavecākai sievietei izkļūt no transportlīdzekļa palīdzēja glābēji.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Izcēlām cilvēkus pa centrālajām durvīm. Cilvēki bija ar smagām traumām, ” stāsta VUGD.

Negadījuma vietā ieradās sešas mediķu automašīnas, tostarp ārstu speciālistu brigāde: “Negadījuma vietā Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķi palīdzību sniedza 13 cilvēkiem, no tiem 12 cilvēkus nogādāja ārstniecības iestādē ar vieglām līdz vidēji smagām traumām. Vēl 12 cilvēkiem piedāvāja palīdzību, bet viņi nebija guvuši traumas un no palīdzības atteicās.”

Par to, kādēļ autobuss nobrauca no ceļa, šobrīd informācijas nav. Likumsargi uzsākuši kriminālprocesu un skaidro notikušā apstākļus.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm