Autobusa šoferis Ropažos dzērumā vadā pasažierus

Ropažu novada pašvaldības policisti saka paldies kāda autobusa pasažieriem, kas uzdrīkstējās stāties pretī neadekvātam šoferim, aizrādot viņam, ka runāšana pa telefonu un transprtlīdzekļa stūrēšana nav pieļaujama. Kā vēlāk atklājās, tas nebija šofera vienīgais pārkāpums.

Starppilsētu autobusu vada agresīvs, iespējams, piedzēries šoferis. Šādu ziņu saņēma Ropažu novada pašvaldības policisti no sabiedriskā transporta pasažieriem un devās informāciju pārbaudīt. Apturot autobusu un pieejot pie durvīm atklājās, ka šofera sēdeklī neviens nesēž.

Saruna ar vīrieti kurš sēž aiz šofera sēdvietas ievirzās labdabīgi, taču to, ka tieši viņš bijis pie stūres, uzrunātais kungs atzīt nevēlas. Tikmēr pasažieri jau bija paspējuši norādīt uz vaininieku.

Pļāpīgais vīrietis tomēr nervozē un par katru cenu cenšas pierunāt policistus atļaut viņam izkāpt no spēkrata salona.

Šodien policijā saka – autobusa vadīšana dzērumā un nevēlēšanās sadarboties ar likumsargiem, šoferim beigsies ar stāšanos tiesas priekšā kriminālprocesa ietvaros.

Dzērājšoferis tagad zaudēs visu kategoriju vadīšanas tiesības un maksās sodu par braukšanu reibumā. Un tam visam klāt vēl viens “sīkums” – tā kā policistu apturētais transportlīdzeklis pieder juridiskai personai un to konfiscēt nedrīkst, likumā ir paredzēta norma, ka pārkāpējam Valsts kasē būs jāieskaita tādu naudas summu, kas atbilst stūrētā spēkrata, šajā gadījumā autobusa, vērtībai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm