tv3.lv

Automašīna zaudē saķeri ar asfaltu un ieripo remonta bedrē pie “Bērnu pasaules”

Krišjāņa Barona ielā, pie krustojuma ar Matīsa ielu, kur jau dažas dienas norit tramvaja sliežu detaļu maiņa un izrakta remontdarbu bedre, “Rīgas satiksmes” avārijas dienests divu dienu laikā brauc jau otru reizi. Vakar pēcpusdienā kāds neuzmanīgs “Ford” stūrētājs, ārzemnieks, acīmredzot remontu nepamanīja, nesaprata, ka ir jābrauc mazliet tuvāk malējai joslai, un avarēja, iebraucot bedrē.

Diemžēl līdzīgs liktenis šodien piemeklēja kādu sievieti, kas vadīja vieglo “Hyundai” spēkratu. Pēc braucējas teiktā, viņa virzījās aiz tramvaja un krustojumā grasījās veikt kreiso pagriezienu uz Matīsa ielu, taču šķērsli pamanīja pēdējā brīdī. Iznākums ir šāds: bija jāiesaista evakuators un ceļu policija, bet tramvaju kustība tika pamatīgi kavēta.

Par laimi, vadītāja notikušajā necieta, kā arī automašīnai netika nekas bojāts, auto pēc izvilkšanas varēja turpināt ceļu uz saviem riteņiem. Kas attiecas uz konkrētā ceļa posma organizāciju remontdarbu laikā, atbildīgajiem dienestiem ir grūti ko pārmest. Pirms remonta šoferus laikus brīdina piekaramās un vertikālās zīmes, kas nosaka ceļa sašaurinājumu, aizliegumu pārvietoties pa tramvaja sliedēm un nosaka kārtību, kā veikt kreiso pagriezienu. Uzņēmums “Rīgas satiksme” ziņo, ka brīvdienās remontdarbiem Krišjāņa Barona ielā jau jābūt pabeigtiem.

Specializējās kriminālziņās, ikdienā atspoguļo krīzes situācijas no notikuma vietām, avārijām, ugunsgrēkiem, smagiem noziegumiem. Labi orientējas ceļu satiksmes noteikumos, pievērš uzmanību aktuālām problēmām.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm