tv3.lv

“Automašīnu pēkšņi sāka mētāt.” Apvidus auto iestūrē pretējā joslā un avarē kokos

Ceļa posms starp Juglas papīrfabrikas ciematu un jau gandrīz uzcelto lielveikalu “Ikea” vienmēr šoferiem bijis nepateicīgs. Braucot pa to, reizēm ir sajūta, ka mežs nāk virsū un arī piektdien kāda apvidus auto šoferim nepaveicās.

Ja daudzviet Rīgā ceļu segums bija slapjš, tad meža masīvā, koku ēnā, asfaltu klāja ledus, kas bija tiešs cēlonis smagai avārijai.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Piektdien, 9. martā, Rīgā, Biķernieku ielā netālu no Juglas papīrfabrikas ciemata kāds automašīnas “Toyota Land Cruider” šoferis netika galā ar spēkrata vadību un avarēja, ietriecoties ceļmalas kokos.

Kā raidījumam “Degpunktā” pastāstīja šoferis, viņš ap plkst. 9.30 brauca centra virzienā, ātrums neesot bijis pārāk liels – atļautos 70 kilometrus stundā neesot pārkāpis, taču automašīnu pēkšņi sāka mētāt no vienas ceļa malas uz otru, līdz notika sadursme un “džips” apgāzās uz sāniem. Visvairāk cietusi automašīnas aizmugurējā daļa un tieši tāpēc šoferis palicis sveiks un vesels. Citas mašīnas notikušajā nav iesaistītas, kaut gan spēkrats iestūrējis arī pretējā joslā. Notikušo avāriju fiksēja ceļu policija, bet sasisto auto no ceļa novāca evakuators.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm