Autovadītāji “aizmirst” ceļu satiksmes noteikumus un izraisa avāriju

7. septembra rītā iepretim Gaismas pilij divi vadītāji uz mirkli “aizmirsuši” par ceļu satiksmes noteikumu ievērošanu un tikuši pie iespējas rītu pavadīt policistu kompānijā, stāstot un rādot, kā tad izdevies iekulties avārijā, vēsta TV3 raidījums “Degpunktā”.

2021. gada 7. septembrī 22:48

Šorīt Mūkusalas ielā, iepretim Gaismas pilij, sabiedriskā transporta joslā negribēti sastapušies divi autovadītāji. Tas gan varēja nenotikt, ja abi būtu ievērojuši ceļu satiksmes noteikumus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Nekādu domstarpību par to, kurš un kā braucis, vadītāju starpā nav.

“Es izbraucu šajā joslā, manā auto ietriecās “BMW”. [Šeit vispār drīkst pārkārtoties? – red.] Var pārkārtoties. Tā ir pārtraukta. Vienkārši viņu neievēroju, jo “BMW” brauca ātri. [Viņš ātri pa šo joslu taisni un Jūs griezāties? – red.] Es nedaudz izbāzu “purnu”. [Un kā domājat, kāds aptuveni ātrums? – red.] Nezinu, varētu būt virs piecdesmit. Viņi jau nevar pārbaudīt ātrumu. Redzams, kā ātruma dēļ viņu “izsvieda” zālienā. Jā, pasažieris bija, bet neviens nav cietis, viss normāli,” stāsta taksometra vadītājs.

Tā kā šajā situācijā “BMW” automašīna vairs nevar turpināt ceļu, negadījuma sekas fiksējuši ceļu policisti, kuri, uzklausot abu vadītāju versijas, lēmuši, kurš ko pārkāpis, kā arī to, kuram jāatbild par notikušo.

Taču ar to viss nebeidzas, jo neatkarīgi no policijas lēmuma par notikušo šo lietu atsevišķi izskatīs arī OCTA apdrošinātāji, kuriem tiks izrakstīts rēķins par sasisto auto remontu. Un ir skaidrs, ka šajā situācijā, “BMW” auto vadītājs, neņemot vērā, ka ir cietušais, var saņemt kompensāciju samazinātā apmērā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm