Autovadītājs Ogrē ietriecas stabā

Dienas vidū slimnīcā tika nogādāts vieglās automašīnas vadītājs, kas, sēžot pie stūres, saskārās ar pēkšņām veselības problēmām. Avārijā Ogrē cieta šoferis, kā arī infrastruktūras elementi, tostarp ceļmalas stabs un egle, vēsta “Degpunktā”.

Īsi pirms trijiem dienā kāds “Dacia” markas automašīnas vadītājs brauca cauri Ogrei virzienā uz Rīgu. Šoferim pēkšņi kļuva slikta ar veselību, un viņš zaudēja vadību pār stūri. Apkaimes iedzīvotāji dzirdēja brīdi, kad spēkrats ietriecās ceļmalas metāla stabā.

stāsta blakus mājas iedzīvotāja

“Nācu mājās no veikala, atrados uz trotuāra un dzirdēju spēcīgu troksni. Pagriezos, paskatījos, ieraudzīju tādu kā sadursmi.”

Nolauztais stabs šķērsoja brauktuvi, un uz laiku satiksme tika bloķēta. Operatīvie dienesti ieradās raiti un uzsāka darbu.

“Uzreiz ieradās pašvaldības policija. Ieslēdza gaismas signālus un aizlidoja. Tālāk es neredzēju, aizgāju prom,” stāsta blakus mājas iedzīvotāja.

Mediķi uz vietas sniedza palīdzību cietušajam vadītājam. Viņš bija pie samaņas un gūtās traumas nebija smagas. “Dacia” šoferis tika nogādāts slimnīcā uz tālākām pārbaudēm.

Tikmēr uz vietas strādāja elektriķi, lai novērstu apdraudējumu, kas radās elektrības staba bojājuma dēļ.

Elektriķis Edgars stāsta, ka savienojuši elektrības kabeļus, lai, lietum līstot, pa nakti nepazūd pārējais apgaismojums, un novērsuši pārējos draudus gājējiem vai autovadītājiem.

Sastrēgums Rīgas ielā pazuda aptuveni stundu pēc negadījuma.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm