tv3.lv

Autovadītājs samīca spēkratu, izbraucot priekšā tramvajam

Piektdien, 2. septembrī, vecāka gada gājuma vīrietis pamatīgi samīcīja savu auto, izbraucot priekšā sabiedriskajam transportam. Tramvajs ietriecās spēkrata sānos un to uzsvieda uz ietves, kur, par laimi, tobrīd nebija cilvēku, vēsta “Degpunktā”.

Negadījums notika šodien ap pusdienlaiku Maskavas un Jēzusbaznīcas ielu krustojumā.

Sarkanais “Mazda” spēkrats brauca pa Maskavas ielu un veica kreiso pagriezienu uz Jēzusbaznīcas ielu, nogriežot ceļu travajam, kas devās centra virzienā. Notika spēcīga sadursme un vieglais spēkrats pēc tās nonāca uz ietves. Garām brauca mediķu brigāde un teju nekavējoties sniedza pirmo palīdzību negadījumā iesaistītajiem.

Negadījuma vietai tuvumā dzīvojošā stāsta, ka bija dzirdams liels blīkšķis, pat atrodoties mājas otrā pusē, to varēja dzirdēt ar atskaņām. Mašīna atradās uz vietas, kad piesteidzās vairāki pie mašīnas stāvošie cilvēki, izcēla pasažieri un uzlika uz ātrās palīdzības nestuvēm. Drīz vien ieradās arī policija.

Likumsargi uz ceļa veica atzīmes un pēc brīža, lai nekavētu sabiedriskā transporta kustību, tramvajs no notikuma vietas devās prom.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests ziņo, ka viens cietušais guvis vieglus ķermeņa daļu ievainojumus un nogādāts slimnīcā.

Tramvajā esošie pasažieri necieta.

Kā stāsta negadījuma vietai tuvumā dzīvojošā sieviete, tieciens bjis stiprs, ceļa zīme nolocīta, labi, ka viņu mājai žogs apkārt, pretējā gadījumā būtu cietušas citas mašīnas. Paveicās arī ar to, ka tobrīd pa ietvi nepārvietājās gājēji.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm