Avarējot grāvī iegāžas “fūre” ar pārtikas produktiem

19. janvārī 22:43

Vakar, 18. janvārī, stāstījām par smagu avāriju pie Salaspils, kur vieglā automašīna sadūrās ar kravas spēkratu. Šodien šīs pašas firmas smagais auto saslīdēja un iegāzās grāvī uz ceļa Rīga- Baldone, vēsta “Degpunktā”.

Pārtikas produkti, kas bija paredzēti Baldones veikalam “Mego”, šorīt bija izmētāti grāvī pie pagrieziena uz Pulkarni. Smagā auto šoferis, kurš bija atbildīgs par produktu piegādi baldoniešiem, rīta agrumā nesavaldīja spēkrata stūri, saslīdēja, nobrauca no ceļa, ietriecās kokos un avarēja apgāžoties.

Preču krāvēji stāsta, ka šoferis brauca, it kā saslīdēja, teica, ka slidens ceļš. Neesot brīnums, jo bija ļoti agrs. Šoferis esot bijis skaidrā, to apliecinot arī policijas veiktā ekspertīze.

Šoferis avārijā traumas neguva. Pārdzīvots gan pamatīgs izbīlis, jo “fūre” smagi sadragāta. Apgāžoties kravas kaste tika norauta no virsbūves, savukārt kabīne – saspiesta.

Krāvēji kopā ar evakatora darbiniekiem vairākas stundas centās smago automašīnu dabūt uz riteņiem un atbrīvot šosejas malu.

Krāvēji notikuma vietā paspēja nomainīties jau divas reizes. “Fūres” apgāšana uz riteņiem ir viens uzdevums. Vēl bija jāiztukšo kravas kaste, kas, pēc krāvēju teiktā, bija pa pusei pilna.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm