tv3.lv

Avārija Dārzciemā: “fūres” šoferis nepaspēj nobremzēt un sadragā divus auto

Otrdien Rīgā, Dārzciemā, kāds neuzmanīgs smagās automašīnas šoferis pamatīgi sadragāja divus vieglos spēkratus. To šoferi tika cauri sveikā un atviegloti nopūtās, ka bija piesprādzējušies.

2020. gada 20. oktobrī 22:03

Vestienas ielā dienas pirmajā pusē vairāk nekā stundu bija pamatīgi sastrēgusi. Iepretim otrajam namam, krustojumā ar Stopiņu ielu, bija saskrējušās trīs automašīnas. “DAF” markas kravas automašīnas šoferis godīgi atzina, ka tieši viņa dēļ notika sadursme.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Es braucu tajā virzienā, šī automašīna tuvojās, bet saules dēļ par vēlu ieraudzīju, ka griež pa kreisi. Sāku bremzēt, bet nepaspēju izvairīties no sadursmes. Uzsitu pa šo automašīnu, un tā uzgrūdās “BMW”. Tā mums sanāca. Mana vaina. Nepamanīju,” atzīst kravas automašīnas šoferis Valērijs.

Avārijā cieta divas vieglās automašīnas – “Volkswagen Golf” un “BMW”. Aleksejs sēdēja pie “BMW” stūres un apraksta rikošeta scenāriju, kas sabojāja viņa loloto spēkratu: “Braucu taisni, “Golfs” grieza pa kreisi, no aizmugures nāca kravas automašīna, kas neapstājās un ietriecās “Golfā”. “Golfs” izlidoja pretējā joslā un uztriecās man virsū.”

Uzreiz pēc avārijas blakus ēkas darbinieki atsteidzās pie policijas inspektoriem. Viņi gribēja parādīt video novērošanas kameras ierakstu, kas apliecina, ka Valērijs pirms sadursmes nemaz necentās samazināt ātrumu.

Neviens no trīs avārijā iesaistītajiem vīriešiem nopietnus ievainojumus neguva un atteicās no ārstu piedāvājuma viņus apskatīt. Ceļu policija organizēja satiksmi, taču daudzi no šoferiem nepacietīgi izmantoja skaņas signālus, lai steidzinātu vraku aizvākšanu no ielas. Ap plkst. 15.00 dienā ceļš atkal bija tīrs.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm