tv3.lv

Avārija Gustava Zemgala gatvē – apgāzusies “fūre” bloķē divas joslas

Jau iepriekš vēstīts par kravas auto avārijām nepareizi nostiprinātu kravu dēļ. Tāpat jau stāstīts, ka vieglo auto šoferiem nevajadzētu uzkavēties un ilgstoši braukt līdzās “kraviniekiem”. Tas tāpēc, ka nereti tie gāžas, ja ne gluži uz līdzenas vietas, tad līkumos noteikti. 

2018. gada 24. aprīlī 22:01

Viestura prospektā pie pagrieziena uz Gustava Zemgala gatvi pirms dažām stundām avarēja kāds kravas auto, bloķējot brauktuvi visiem, kuri darba dienas beigās bija iecerējuši no Sarkandaugavas un Vecmīlgrāvja doties Brīvības ielas virzienā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Ceļa slīpums un konteiners acīmredzot bija nepareizi piekrauts. Iespējams, ka tie arī ir cēloņi, jo konteiners sāka svērties, bet ātrums nebija liels. Un viss, apgūlās uz sāna. (DP: Kāds bija ātrums? Kādi 50 km/h?) Ko jūs, līdz 10 km/h. Te taču ir ass līkums,” stāsta avarējušā smagā auto vadītājs.

Šoferis saka, – ar viņu pašu viss kārtībā un tikai tāpēc, ka ievērojis visus drošības pasākumus: “Pirmkārt, biju piesprādzējies – ievērojam noteikumus. Izglāba drošības josta, citādāk mani mētātu pa kabīni. Lieku reizi bija iespēja pārliecināties, ka drošības josta izdomāta ne velti. Drošības jostas pārbauda gan policija, gan visi pārējie – pieprasa, lai sprādzējamies. Tāpēc arī necietu.”

Šoferis norāda, ka bija saņēmis pasūtījumu vest audumu kravu no Latvijas uz Krieviju. Kā viņš pats smej – visu ziemu vandījies pa sniegoto Kazahstānu un vēl sazin cik tālu no mājām, un viss noticis bez incidentiem, bet te – pilsētā uz sausa seguma – tādas nepatikšanas. Krava gan nav bojāta, un transports ir apdrošināts, tā kā klapatas tikai tik daudz, cik dabūt atkal spēkratu uz riteņiem un sataisīt relatīvi nelielos bojājumus.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm