Avārija Maskavas ielā: dzērājšoferim draud 3‑10 gadu cietumsods un atņems tiesības

Valsts policija pabeigusi izmeklēšanu kriminālprocesā par ceļu satiksmes negadījumu šī gada 19. augustā Rīgā, Maskavas ielā, kur automašīnas “BMW” vadītājs, būdams alkohola reibumā, uzbrauca gājējam, kurš no gūtajām traumām mira notikuma vietā, informēja policijā.

5. oktobrī 15:21

Par negadījumu tika ierosināts kriminālprocess un pēc izmeklēšanas darbību veikšanas un pierādījumu nostiprināšanas, šī gada 5. oktobrī kriminālprocess nodots Daudznozaru specializētai prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Policijā atgādina, ka šā gada 19. augustā, ap plkst. 22.10 kāds 1991. gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “BMW”, Rīgā, Maskavas ielā, braucot no Krasta ielas puses Ķengaraga ielas virzienā, uz regulējamās gājēju pārejas uzbrauca gājējam, 1985. gadā dzimušam vīrietim, kurš no gūtajām traumām mira notikuma vietā.

Automašīnas “BMW” vadītājam izelpā tika konstatētas 0,77 promiles alkohola reibuma.

Veicot apjomīgu izmeklēšanu un pierādījumu nostiprināšanu, šī gada 5. oktobrī izmeklēšana kriminālprocesā pabeigta un tā nodota Daudznozaru specializētai prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai pēc Krimināllikuma 262. panta ceturtās daļas, proti, par ceļu satiksmes noteikumu vai transportlīdzekļu ekspluatācijas noteikumu pārkāpšanu, ja to izdarījusi persona, kas vada transportlīdzekli alkohola, narkotisko, psihotropo, toksisko vai citu apreibinošu vielu ietekmē, un ja tās rezultātā cietušajam nodarīts smags miesas bojājums vai tā izraisījusi cilvēka nāvi.

Par iepriekš minēto noziedzīgu nodarījumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz desmit gadiem, atņemot transportlīdzekļa vadīšanas tiesības uz laiku līdz desmit gadiem.

Valsts policija izsaka visdziļāko līdzjūtību bojāgājušā ģimenei un tuviniekiem.

Tāpat Valsts policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīgā nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm