Avārijā pie Cēsīm iekļūst kāzu eskorts – cieš fotogrāfe un viņas līdzbraucējs

Šķiet, ka avarējuši kāzinieki un viņi pavadoņi redzēti tikai videoklipos no ārzemēm, taču arī pie mums reizēm jaunlaulāto un viņu sekotāju pacilātais noskaņojums rada ekstrēmas situācijas un ceļiem. Cēsu pusē noticis negadījums, kur, iespējams, noderētu arī aculiecinieku palīdzība.

2018. gada 5. septembrī 20:42

Viena šofera neuzmanības dēļ pagājušajās brīvdienās notikušās kāzu svinības varēja beigties ar lielu nelaimi. Līgavainis un līgava notikušo noteikti atcerēsies visu savu dzīvi, tāpat kā kāzu fotogrāfe Signe.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Avārija notika ap plkst. 18.00 uz šosejas Valmiera-Cēsis-Drabeši, netālu no ciemata Mūrnieki, kad jaunais pāris kopā ar lieciniekiem, viesiem un atbildīgajiem par pasākuma iemūžināšanu brauca no fotosesijas uz viesu namu.

Pēkšņi Signe pamanījusi atpakaļskata spogulī tumši zilu “BMW” markas automašīnu, kas strauji tuvojusies viņas spēkratam. Distance starp abiem auto strauji mazinājās, un sieviete sapratusi, ka nekas neatliek, kā tikai gatavoties nenovēršamai sadursmei.

Uzreiz pēc sadursmes Signes automašīnu ar palēcienu aizsita uz grāvja pusi un spēkrats aizķēra vēl kādu ar kāzinieku kolonnu nesaistītu braucamrīku – “Toyota”, kas stāvēja šosejas malā.

Avārijas liecinieki operatīvi izsaukuši mediķus, lai sniegtu cietušajiem palīdzību. Bet pirmie ar kājām piesteigušies vietējie ārsti – blakus esošās mājas iedzīvotāji. Uģis ar sievu vairāk nekā 25 gadus nostrādājuši neatliekamās medicīniskas palīdzības dienestā. Pāris apskatījis cietušos, un visādi palīdzējis, līdz sagaidīta mediķu ekipāža.

Izņemot abus fotogrāfus no “Volvo” automašīnas, negadījumā neviens nav cietis. “BMW” šoferis, kas, visticamāk, tiks atzīts par avārijas izraisītāju, iespējams, bija ieskrējies un novērsis uzmanību no ceļa. Savas darbībās viņš vainojis spēkrata kruīza kontroli.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jau slimnīcā ārsti apskatījuši Signi, uztaisījuši rentgenu un secinājuši, ka uz rokas ir sasitumi. Veselības dēļ vismaz trīs nedēļās sieviete nevarēs turpināt pilnvērtīgi strādāt. Tas pats attiecas arī uz viņas kolēģi – viņam, iespējams, ir arī iekšējo orgānu bojājumi. Pēc avārijas neviena no iesaistītām automašīnām nav braukšanas kārtībā. “BMW” šoferis pilnībā atzinis savu vainu, pašlaik pie lietas strādā policisti.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm