Avārijā Rīgas centrā cietusi velobraucēja

Noslogotajā Bruninieku un Brīvības ielu krustojumā viens otru nepamanot, uz ceļa satikas vieglā spēkrata šoferis un gados jaunā velobraucēja. Par laimi šoreiz nav gutas smagas traumas.

Negadījums notika Bruņinieku ielā, kad gados jauna velobraucēja pa speciāli ierīkotu joslu mēroja ceļu pāri krustojumam ar Brīvības ielu. Mazāk aizsargāto satiksmes dalībnieci, acīmredzot, nepamanīja kāda bulkvāģa stūrētājs, kas veica pagriezienu pa labi. Velobraucēja krita, bet šoferis meta “pa mēmajiem”.

“Paskatījos atpakaļskata spogulī, nevienu neredzēju. Uzsāku, braukšanu un tajā brīdī sieviete ar velosipēdu ietriecās manai mašīnai priekšēja spārnā. Esiet uzmanīgi, piesardzīgi, tas var notikt ar katru! (DP: Vai viņa pārlidoja pāri jūsu automašīnai?) Nē, atsitās un turpat nokrita zemē. Pats esmu 25 gadus pie automašīnas stūres un kas tāds ar mani notiek pirmo reizi,” stāsta “Peugeot” vadītājs.

Zināms, ka cietusī velobraucēja pēc mediķu apskates nogādāta slimnīcā papildus pārbaudēm. Visdrīzāk, negadījumā vainojams būs “Peugeot” vadītājs, jo viņš taisni braucošo velosipēdisti nepalaida. Kamēr avārijas vietā strādāja ceļu policisti, notikušais pievērsa daudzu apkārtējo uzmanību, arī to, kas darba darīšanās pārvietojas ar velo.

Cerams, ka cietušajai pedāļu minējai negaidītā vizīte slimnīcā nebūs ilga un šī visai nepatīkamā piezemēšanās uz asfalta būs kā atgādinājums krustojumos lieku reizi samazināt ātrumu, pat ja velosipēdam ir priekšroka.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm