tv3.lv

Avārijā Rīgas centrā smagas traumas gūst motobraucējs

Pēc bojāto braucamrīku novietojuma jau var noprast, ka mazāk aizsargātais satiksmes dalībnieks ceļu mēroja taisni, pa Krišjāņa Valdemāra ielu Vanšu tilta virzienā, bet apvidus automašīna “Volvo” veica kreiso pagriezienu uz Kalpaka bulvāri.

Pieļaujams, ka abi braucamie krustojumu šķērsojuši pie zaļās luksofora gaismas, taču automašīnas vadītājam motociklists bija jāpalaiž. “Volvo” aizšķērsoja tam ceļu, šķīda dzelži, bet motociklistu trieciens aizsvieda pa gaisu. No aculiecinieku teiktā zināms, ka, ierodoties mediķiem, vīrietis bija dzīvs, bet redzētais liecināja, ka traumas ir visai nopietnas. Neatliekamās palīdzības dienestā ziņo, ka situācija tiešām bija saspringta, piesaistītas pat papildu brigādes.

Ilze Upīte
NMPD komunikācijas speciāliste

“Notikuma vietā strādāja divas mediķu brigādes, tostarp ārsta speciālista brigāde. Negadījumā cietusi viena persona, gūstot politraumu jeb vairāku ķermeņa daļu ievainojumus. Cietusī persona smagā stāvoklī pie samaņas nogādāta ārstniecības iestādē.”

Cietušajam motobraucējam priekšā garš atlabšanas process. Arī izmeklēšana nebūs ātra. Tā kā avārijā ir ievainotie, iecirknī ir uzsākts kriminālprocess.

“Valsts policija aicina ikvienu ceļu satiksmes dalībnieku būt vērīgiem un uzmanīgiem. Kā autovadītājiem, tā motocikla vadītājiem un arī gājējiem ir jābūt pārliecinātiem, ka viņu rīcība ir patiešām droša, ka tā neapdraud ne viņus pašus, ne arī apkārtējos. Nekad nevajadzētu paļauties uz domu – gan jau paspēšu. Nē! Ir būtiski novērtēt apkārtējo satiksmes dalībnieku iespējamo rīcību un manevrus, jo, iespējams, tieši domāšana vairākus soļus uz priekšu var novērst negadījumu un nelaimi,” atgādina Valsts policijas pārstāve Diāna Lūkina.

Specializējās kriminālziņās, ikdienā atspoguļo krīzes situācijas no notikuma vietām, avārijām, ugunsgrēkiem, smagiem noziegumiem. Labi orientējas ceļu satiksmes noteikumos, pievērš uzmanību aktuālām problēmām.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm