tv3.lv

Avārija Ventspilī: “Tikko dabūji tiesības, un tāpēc jālido?” Vietējie šokā par notikušo

Nedēļas nogalē Ventspilī kāds jauns puisis, tikko ticis pie šofera apliecības, tik pamatīgi sasita savu automobili, ka gandrīz aizbrauca uz morgu, līdzi paņemot arī savu draudzeni.

Sestdien, 10. martā, plkst. 6.00 Ventspilī, Ganību ielā, daudzu māju iemītniekus pamodinājis troksnis. Kāda nama pagalmā stāvošās automašīnās ietriekusies no ceļa noskrējusi automašīna, bet tai pie stūres – 19 gadus vecs puisis, viņam blakus – tikpat veca meitene.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Vīrs bija nogājis lejā, kad tas notika, viņš saka, ka neizskatījās, ka viņš būtu dzēris. Viņš pats šokā bija,” stāsta mājas iedzīvotāja,

Viņš palika uz vietas, nekur nebēga, viņš stāvēja, bet arī bija redzams, ka pārdzīvo. Nu, dabīgi, bet, kad “nesas”, vajadzēja ar galvu padomāt, kur skriet, jo ceļš slidens, pats jauns, tiesības dabūjis nesen.

Vismaz tik daudz prāta puisim pieticis, nepamest savu automašīnā iespiesto meiteni. Šausminošo skatu pa logiem redzējuši teju visi, kam skats paveras uz ielas pusi.

Larisa
aculieciniece

Briesmīgi, viņu mašīnu vispār sazāģēja, jo meiteni nevarēja izvilkt, nu, un šo mašīnu sasita, un manas kaimiņienes auto.

Meitene neesot reaģējusi, tāpēc visu mašīnu sazāģēja. “Viņa bija pie samaņas, bet tādā šokā, ka runāt vispār nevarēja. Viņai uzlika to lietu, izvilka viņu ārā, uzlika uz nestuvēm un viss. Pati viņa iet nevarēja, nevarēja viņu izvilkt,” turpina Larisa.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Automašīnas šoferis neizvēlējās laikapstākļiem un ceļa segumam piemērotu braukšanas ātrumu, saka vietējie, pieļaujot versiju, ka puisis gribējis braukt sānslīdē jeb “driftot”, kaut gan ar priekšpiedziņas auto tas būtu visai jocīgs lēmums.

Bet viņš šausmīgi brauca. Visu grāvi te izvagoja. Viņš noteikti brauca lielā ātrumā, domāja, ka tiks galā. Tur vēl bija zīme, to “nonesa”, apgaismes stabu, un pēc tam, kā te teica, ja nebūtu šīs pirmās mašīnas, kas to zina, kas ar viņiem vēl būtu. Mājā varēja ielidot, vai būtu vēl kaut kas sliktāks. Tā mašīna viņu aizkavēja, un koki, protams. Baisi bija.

Šobrīd zināms, ka meitene nogādāta slimnīcā, kur viņai diagnosticēti krūšu kurvja un vēdera dobuma sasitumi. Stacionārā nonācis arī auto šoferis, kurš guvis vaļēju, asiņojošu brūci galvā. Vietējie domā, ka jaunais puisis, visticamāk, gribējis meitenei “pazīmēties”, un vietā, kur drīkst braukt ar 50 kilometriem stundā, viņš “nesies” ar ātrumu vismaz 100 km/h.

Policijā sākta izmeklēšana, un atkarībā no miesas bojājumu smaguma tiks lemts par kriminālprocesa vai administratīvas lietas uzsākšanu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm