tv3.lv

Babītes novadā, automašīnai ieripojot ezerā, bojā iet divi suņi

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) šodien, 11. jūnijā, brauca palīdzēt Rīgas reģiona pārvaldes policistiem uz kādu nomaļu peldvietu Babītes novadā, netālu no Liepājas šosejas, dažu kilometru attālumā no Bļodnieku ciema. Operatīvos dienestus izsauca, jo bija nepieciešama ūdenslīdēju iesaiste. Nelielajā ezerā vakar, 10. jūnijā, nogrima automašīna.

Pēc neoficiālas informācijas, vīrietis, būdams pamatīgā alkohola reibumā, ar automašīnu devās uz vietējo ezeru, līdzi paņemot divus mājas mīluļus – suņus. Vēl nenoskaidrotos apstākļos mašīna ieripoja ūdenī ar visu vadītāju un suņiem.

Grūti iedomāties, kas tieši notika grimstošajā automobilī, taču autovadītājam izdevās izkļūt ārā no spēkrata un saviem spēkiem veiksmīgi izpeldēt krastā. Daudz bēdīgāks liktenis piemeklēja abus suņus, kas atradās braucamrīka bagāžas nodalījumā, iespējams, būrī. Dzīvnieki bezpalīdzīgā stāvoklī noslīka. Nav zināms, vai vīrietis centās glābt četrkājaiņus vai ne, taču ziņas par baiso atgadījumu atbildīgos dienestus sasniedza plkst. 2.00 naktī.

“Likumsargiem ierodoties notikuma vietā, tika noskaidrots, ka automašīnas vadītājs netika galā ar transportlīdzekļa vadību un nobrauca no ceļa braucamās daļas, iebraucot ūdenī. Automašīnas vadītājs ir sveiks un vesels, bet diemžēl neizdevās glābt divus suņus. Policija ir uzsākusi resorisko pārbaudi, kā arī tiks vērtēta vadītāja atbildība,” skaidro policijā.

Jāpiebilst, ka tagad nogrimušā spēkrata izvilkšana gulstas uz paša autoīpašnieka pleciem, jo šoreiz atbildīgajiem dienestiem tika ziņots, ka mašīna nerada apdraudējumu videi un glābēji šāda veida darbos nepiedalīsies. Tiek pieļauts, ka konkrētajā gadījumā auto izvilkšana no dzelmes vīrietim izmaksās vairākus simtus eiro.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm