Baisa avārija Jelgavas pievārtē – viens auto piezemējas ezerā, bet otrs “pazaudē” jumtu

Smaga avārija, kurā ievainoti vairāki cilvēki, piektdien notikusi Jelgavas pievārtē. Pēc pamatīgā blīkšķa, viens no avārijā iesaistītajiem automobiļiem kļuvis par “kabrioletu”, bet otrs piezemējies tuvējā ezerā. 

2017. gada 1. decembrī 20:41

Jelgavas apvedceļa un Kārniņu ceļa krustojumu gandrīz no visām pusēm ieskauj lielākas vai mazākas ūdenstilpes. Iespējams, tieši tāpēc, viens no automobiļiem, kurš cietis šīs dienas avārijā, par lielu izbīli tā stūrētajam, pēc sadursmes apstājies, vien uzmetot pamatīgi ūdens šalti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Gan no auto vraka atbrīvotais šoferis un viņa pasažiere, gan “Audi” stūrētājs pēcāk nonākuši mediķu pārziņā. Zemgales reģionālā centra vadītājs norāda, ka, uzzinot par šo nelaimi, uz notikuma vietu nosūtītas trīs neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādes.

Tā kā negadījumā ievainoti cilvēki, ceļu policisti piefiksējuši automobiļu atstātās pēdas un pieņem iesaistīto paskaidrojumus, lai visus šīs lietas materiālus tālāk nodotu izmeklētājiem, kuri kriminālprocesa ietvaros noskaidrots precīzus avārijas iemeslus. Pagaidām gan var pieļaut, ka vainu būs jāuzņemas pašam “Mazda” šoferim, jo viņš izbraucis priekšā pa galveno ceļu braucošajam “Audi”.

Aptuveni divas stundas pēc notikušā operatīvie dienesti pabeiguši darbu nelaimes vietā un uz laiku apgrūtinātā satiksme pilnībā atjaunota.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm