tv3.lv

Baldones pagastā notikušo divu “fūru” sadursmē jauni pavērsieni

Aculiecinieki paspēja iemūžināt ainu īsi pēc negadījuma, kad avārijas vietā vēl darbojās ugunsdzēsēji glābēji un mediķu ekipāžas. Tā kā incidentā iesaistītas divas smagās automašīnas, arī sekas notikušajam ir visai nopietnas, tomēr frontāla sadursme, kā pēc pirmā skatiena apkārtējiem varēja šķist, tomēr nenotika.

”Scania” vilcējs slīpi ietriecās ”Mercedes Benz” fūres piekabē, to notikuma vietā atklāja ”Mercedes” šoferis un viņa pārstāvis: “Mūsu šoferis brauca, veda produkciju uz Rīgu. Brauca pa ceļu un pamanīja pretim braucošu smago automašīnu. Mašīna izbrauca no savas joslas, iebrauca pretējā virzienā un aizķēra mūsu mašīnu. Automobilis sasvērās un apgāzās.”

Vairākus ķermeņa ievainojumus un, iespējams, lūzumus guva ”Scania” šoferis, tieši pie pašizgāzēja visilgāk darbojās glābēji, jo vīrieša atbrīvošanā bija jāizmanto hidrauliskie instrumenti. Mediķi šā izsaukuma atskaitēs min vienu cietušo, kas ar nopietnām traumām tika nogādāts slimnīcā. Neatliekamās palīdzības dienestā gan ziņo, ka gūtie ievainojumi nav dzīvībai bīstami.

“Mūsu šoferim viss labi. Smagās automašīnas šoferis guva kaut kādas traumas, bet neredzējām. Tur ir asins pēdas redzamas. Starp citu, varētu būt vērts ieskatīties, kas notiek tam automobilim kabīnē. Var redzēt, ka šoferis nav pārāk kārtīgs,” stāsta “Mercedes” šofera pārstāvis.

”Scania” sēdekļi un grīda notraipīta ar cietušā šofera asinīm, bet tajās guļ alkohola pudele. Vai alkohols saistāms ar negadījuma cēloni vai tā ir tikai nejauša sakritība, vai stikla tara spēkrata salonā mētājas tāpat vien – nāksies noskaidrot izmeklēšanas laikā. Pagaidām braucējs ir slimnīcā un par viņa kondīciju informācija sekos vēlāk.

Specializējās kriminālziņās, ikdienā atspoguļo krīzes situācijas no notikuma vietām, avārijām, ugunsgrēkiem, smagiem noziegumiem. Labi orientējas ceļu satiksmes noteikumos, pievērš uzmanību aktuālām problēmām.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm