tv3.lv

Bauskas pusē nāvējoši notriec gājēju. Vietējie stāsta, ka vīrietis bieži dzērumā mēdza streipuļot pa ceļa vidu

Netālu no Lietuvas robežas, nelielajā Ādžūnu ciemā, autovadītāji jau bija pieraduši rēķināties ar to, ka šoseju mēdz šķērsot kāds piedzēries vietējais iedzīvotājs, kurš neskatās ne pa labi, ne pa kreisi. Līdz šim šoferiem bija izdevies izvairīties no sadursmes, taču šāda “laimes spēle” nebija piemērota ilgtermiņam. Sestdien, 23. martā, kādam vīrietim uzbrauca automašīna un viņš gāja bojā.

Uz asfalta joprojām palikuši asins traipi no traģiskā negadījuma, kad uz Ādžūnu galvenā ceļa tika sabraukts kāds vietējais iedzīvotājs. Aptuveni 40 gadus vecais gājējs guva nāvējošas traumas un mira notikuma vietā. Apkārtējie stāsta, ka vīrietis nekad neesot rūpējies par savu drošību šķērsojot ceļu un mēdza apdraudēt citus ceļa satiksmes dalībniekus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vietējie iedzīvotāji esot pieraduši apbraukt streipuļojošo vīrieti, kurš katru dienu mēroja ceļu no vietējā veikala līdz savai dzīvesvietai.

Daudzi ciema iedzīvotāji uzskata, ka notikušajā nav vainojams automašīnas vadītājs. Pie “Opel” spēkrata stūres sēdēja kāds kungs gados, kurš notikuma vietā sagaidīja policiju. Viņš ar notriekto gājēju neesot bijis iepriekš pazīstams, bet nelielajā ciemā visi viens otru kaut reizi ir pasveicinājuši.

Ņemot vērā, ka negadījums notika gaišā dienas laikā, daži pieļauj iespēju, ka vīrietis, iespējams, pats meties priekšā braucošajai automašīnai. Dzīvojot bez ģimenes locekļiem, apkārtējie viņu apraksta kā vientuļnieku.

Pašlaik policija skaidro notikušo un ir nozīmējusi ekspertīzes, lai uzzinātu precīzus sadursmes apstākļus.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm