tv3.lv

Bēdīgi slavenajā krustojumā netālu no Rīgas Dārziņiem notikusi smaga divu auto sadursme

Bēdīgi slavenā krustojumā netālu no Rīgas Dārziņiem, šosejas Rīga-Daugavpils sākumā, šodien notika smaga divu automašīnu sadursme, kuru stūrētāji nonāca slimnīcā, vēsta “Degpunktā”.

2021. gada 7. maijā 22:00

Bēdīgi slavenajā vietā, netālu no Tilderu kapiem, Dārziņos, kur šogad jau bijušas dažas avārijas ar cietušajiem, 7. maijs pusdienlaikā notika vēl viens negadījums un rezultātā divi cilvēki ar traumām nonākuši slimnīcā. Incidentā ierauti divi spēkrati – “Volkswagen Caddy”, kura vadītājs pēc sākotnējas informācijas arī izraisīja negadījumu, un vieglais auto “Mitsubishi”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Iespaidīgi izskatījās avārijas vieta, iekams ieradās atbildīgie dienesti un sasistos auto nostūma ceļa malā.

Jāpiebilst, – kamēr glābēji vēl bija ceļā, šajā vietā notika vēl viens negadījums – kāds smagā auto šoferis, apbraucot šķēršļus, nejauši aizķēra plūsmā, blakus joslā, lēnām ripojošo “Audi”. Šīs incidents bija maznozīmīgs, un situācija atrisināta abiem šoferiem, saskaņojot to bez ceļu policijas iejaukšanās.

Taču, kas attiecas uz pirmo incidentu ar cietušajiem, tur likumsargiem bija pietiekami daudz darba. Ir uzsākts kriminālprocess. Zināms, ka hospitalizācijas brīdī ievainoto šoferu veselības stāvoklis bija apmierinošs un neviena dzīvībai briesmas nedraudēja.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm