Bēgošu dzērājšoferi Rīgā spēj apturēt vien trīs pārsistas riepas un karteris

Vai tālu var aizbraukt, ja, bēgot no policijas, pārsit trīs no četriem auto riteņiem? To, iespējams, pārbaudīt bija vēlējies kāds šoferis Maskavas forštatē.

2020. gada 30. martā 23:02

Gaišā dienas laikā Maskavas forštatē patrulējošie policisti nejauši sastapušies ar kādu “VW Passat”, kuru vienkārši nevarēja nepamanīt!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dienas laikā, patrulējot Maskavas forštatē, viena no patruļām pamanīja pretimbraucošu auto bez ieslēgtām tuvajām gaismas ugunīm, kā arī bez priekšējās numurzīmes. Braucot garām, šā transportlīdzekļa vadītājs pamanīja, ka policisti viņu ir pamanījuši un strauji nogriezās un mēģināja izvairīties. Transportlīdzeklis ignorēja rīkojumu apstāties un uzsāka mukšanu,” stāsta RPP Latgales pārvaldes pārstāvis Guntis Bērziņš.

Autovadītājs glābiņu meklējis, stūrējot Krasta ielas virzienā, taču arī tur viņam nav izdevies atrauties no vajātājiem. Vīrietis nolēmis vēlreiz atgriezties forštates šaurajās ieliņās.

“Pēc neilgas pakaļdzīšanās vadītājs nogriezās no Krasta ielas, kur uzbrauca apstādījumiem un pārsita trīs no četriem riteņiem. Arī šādā stāvoklī vadītājs turpināja mukšanu, bet pārsita arī motora karteri, kā rezultātā no motora jau sāka tecēt eļļa,” notikumus atstāsta Bērziņš.

Pēc apstāšanas vadītājs centās bēgt, taču turpat vien likumsargi viņu aizturēja. Vēlāk jau mediķi vadītājam konstatēja aptuveni divas promiles alkohola reibumu.

Nomaksājot tūkstošos mērāmo soda naudu, vīrietis drīkstēs no policijas stāvlaukuma izpirkt arī savu “Volkswagen”, taču, ņemot vērā, kas no tā palicis pāri, visticamāk, šis brauciens nozīmē ne tikai zaudētas “tiesības”, bet arī auto.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm