tv3.lv

Bēgot no “City Bee” darbiniekiem, “BMW” stūrētājs avarē un aizbēg

Šodien kāds “City Bee” klients izlēma nekurienes vidū jeb Ziepniekkalna mežā, atstāt īres automašīnu. Šoferis pat nepapūlējās aizvērt vadītāja sēdvietas durvis un aizskrēja dziļāk biezoknī nezināmā virzienā.

Pamesto “BMW” spēkratu ar interesi apskatīja garāmgājēji. Cilvēki piekrīt, ka šī apkaime ir parocīga kādam, kas grib ātri nozust no acīm.

apkaimes iedzīvotāja

“Tāpēc, ka te neviens šo vietu nepieskata, te ir tāda vieta, kur neviens nestaigā, neviens nevēro. Es tur gribēju iziet, bet tur viens cilvēks kārto savas vajadzības pa lielam. Vai tad tā drīkst?”

“Kāds izmantojis cita profilu, jo tad viņu nevar atrast,” pieļauj vietējais iedzīvotājs.

“City Bee” klients, visticamāk, nobijās no soda, tāpēc aizbēga. Redzams, ka automašīnas priekšējais sāns un riepa ir bojāti.

“Degpunktā” sazinājās ar nomas automašīnas pārstāvjiem, un, izrādās, ka aizvadītās divpadsmit stundas “City Bee” darbiniekiem bija saspringtas. “BMW” vadītājs savu lietotāja profilu reģistrēja pagājušajā naktī un drīz vien pēc iekāpšanas automašīnā pārkāpa vairākus noteikumus vienlaikus.

“City Bee” pārstāvis

“Pēc rezervācijas mūsu sistēma konstatēja, ka profila īpašnieks ir pārsniedzis ātruma ierobežojumu. Mēģinājām ar viņu sazināties telefoniski, taču viņš neatbildēja, un profils tika bloķēts. Kad mūsu kolēģi devās atņemt no klienta automašīnu, viņš nolēma bēgt, taču īsi pēc tam bojāto automašīnu pameta.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Policija joprojām meklē pārgalvi. Jā kādam ir informācija, kas palīdzētu izmeklēšanai, sazinieties ar policiju pa tālruni 110. “City Bee” darbinieki secina, ka pienācis laiks pārskatīt uzņēmuma iekšējo procesu autovadītāju apliecību apstiprināšanai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm