tv3.lv

“Bembists” ietriecas pie luksofora stāvošos auto un aizbēg

Triju vieglo automašīnu vadītājiem diena izvērtās ne gluži, kā bija iecerēts. Viens no braucējiem nebija pietiekami uzmanīgs pie sava “BMW” stūres un Nīcgales ielā, pie krustojuma ar Augusta Deglava ielu, iebrauca priekšā pie luksofora apstājušos spēkratos. Pēcāk, neko citu neizdomājot, pieņēma lēmumu no atbildības aizbēgt, vēsta TV3 raidījums “Degpunktā”.

Šodien Andrejam nepaveicās, jo izjaukta brīvdiena, sagaida lieki izdevumi un galvassāpes. Līdzīgās domās ir arī otrs avārijā iesaistītais “Volkswagen” stūrētājs. Lieks laika patēriņš arī likumsargiem, jo šķietami niecīga avārija ir jāreģistrē. Nevar iztikt ar saskaņoto paziņojumu. Tas tāpēc, ka galvenais vainīgais, kāds “BMW” šoferis, uz līdzenas vietas “sataisot ziepes”, nolēma no avārijas vietas aizbraukt.

“Es vienīgi sajutu spēcīgu sitienu. [Tas tieši bija “Volkswagen”? – red.] Jā, bet viņā ietriecās “BMW”. [Kurā brīdī jūs paspējāt piefiksēt to “BMW”? Vai pēc sitiena tas aizbrauca jums garām vai tomēr uz kādu laiku apstājās? – red.] Apstājas, kaut ko ar roku pamāja, ieslēdza atpakaļgaitu un aizbrauca Deglava ielas virzienā,” stāsta “Škodas” auto vadītājs Andrejs.

Vīrieši piefiksēja “BMW” virsbūves krāsu un sēriju, tāpat iegaumēta valsts reģistrācijas numurzīme.

Policistiem, lai atvieglotu gan meklēšanās procesu, gan turpmākās procesuālas darbības, noderēs arī citu cilvēku liecības par negadījuma faktu. Ziņas un iespējamos audiovizuālos materiālus no reģistratoriem vai video kamerām, likumsargi aicina sniegt, zvanot pa tālr.: 67086687 vai 110.

Specializējās kriminālziņās, ikdienā atspoguļo krīzes situācijas no notikuma vietām, avārijām, ugunsgrēkiem, smagiem noziegumiem. Labi orientējas ceļu satiksmes noteikumos, pievērš uzmanību aktuālām problēmām.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm