tv3.lv

Bīstamā krustojumā Pleskodālē notiek trīs automašīnu sadursme

Šorīt Pleskodālē, Rucavas un Šampētera ielas krustojumā, smagā sadursmē iekļuva trīs automašīnas, kāds “Volvo” apvidnieks, piektās sērijas “BMW” un kravas spēkrats. Vietējie iedzīvotāji, redzot šo skatu, nebūt nebija izbrīnīti. Šajā apkaimē katrā otrajā krustojumā, kas netiek regulēts ar luksoforu, tā ir teju ikdiena.

Sergejs
dzīvo pie krustojuma

“Tas ir regulāri, es nezinu, ko te var izdomāt, bet tas tiešām notiek regulāri. Tas jau ir kā uzvedums, var sēdēt un gaidīt. Te ir melnais punkts! Melnais caurums, kā es saku. Varbūt pat šajā vietā var uzstādīt luksoforu. Tur galvenais ceļš maina virzienu. Tie, kas zina, viss kārtībā, bet agri vai vēlu kāds te, īpaši nepiedomājot, brauks pirmo reizi.”

“BMW” šoferis, kurš neesot devis ceļu pa galveno ielu braucošajiem, kameras priekšā runāt nevēlējās.

Komentāram piekrita kravinieka vadītājs, kurš norāda, ka drīzāk jau vainojams slidenais ceļš. Pat ja zīmes būtu pamanītas par vēlu, uz sausa asfalta vēl varētu nobremzēt.

Kravas auto vadītājs

“Es uz turieni braucu – taisni. “BMW” no tās puses [rāda] brauca – Šampētera iela tā sanāk. Vienkārši, kā gāja, tā gāja. Tur pilnīgs ledus, nepasēja apstāties un ietriecās man tajā sānā. Droši vien zīmi nepamanīja. Un ātrums, lai arī nebija liels, bet ledus, ledus, ledus.”

Divas stundas pēc negadījuma notikuma vietā ieradās policisti. Viņi fiksēja incidentu un tā kā nav cietušo, sākta administratīvā lietvedība.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm