Bīstama provokācija? Šofere apgalvo, ka divi skolnieki apzināti metušies priekšā viņas vadītajam auto

Kāda sieviete apgalvo, ka divi jauni puiši netālu no savas skolas Imantā noskatīja garāmbraucošu “Audi A5” un metās transportlīdzeklim tieši priekšā. Šofere paspēja nobremzēt, un sadursme nenotika, taču, viņasprāt, jauniešu plāns bija izspiest naudu. Skolnieku vecāki noliedz apgalvojumus par apzinātu provokāciju un uzsver, ka noticis pārpratums.

Netālu no Imantas vidusskolas, Kurzemes prospektā, kādai sievietei divi pusaudži pamatīgi sabojāja noskaņojumu. Viņa brauca garām izglītības iestādei un gandrīz iekļuva ceļu satiksmes negadījumā. Sieviete stāsta, ka svešie bērni esot speciāli nogaidījuši brīdi, kad izprovocēt nepatikšanas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Tikko kā es piebraucu, viņi abi izlēca priekšā. Es varbūt saprastu, ja viens bērns spertu soli, bet viņi to darīja abi. Es apstājos, atvēru pasažieru puses logu un uzkliedzu: “Ko jūs darāt?” Viņi tikai sāka ņirgāties un parādīja vidējo pirkstu,” notikumus ieskicē Imantas iedzīvotāja.

Sievietei radās iespaids, ka pusaudži izvēlējušies taranēt tieši viņas automašīnu. Iespējams, jaunieši novērtēja sev izdevīgāko scenāriju – sieviete brauca ar visai dārgu automašīnu, turklāt diez vai kļūtu fiziski agresīva resgaļus pārmācot: “Es tagad tā padomāju, ka varbūt viņi gaidīja, ka pie stūres sēdēs sieviete. No vīrieša viņi varētu tiešām “dabūt pa asti”, bet, ja sēž sieviete, turklāt viņai blakus mazs bērns, tas ir citādāk. Grūti gan saprast, kas viņiem vispār galvā notika.”

Vai bīstamās provokācijas patiešām notika un bija kā pēcskolas “izklaide”, zina tikai paši puiši. “Degpunktā” sazinājās ar Imantas vidusskolas direktori, lai noskaidrotu, ko par sievietes aprakstīto incidentu saka jaunieši un viņu vecāki. Izrādās, patiesība varētu būt kaut kur pa vidu.

“Abu zēnu viedoklis bija, ka viņi vienkārši skrēja pāri ielai uz veikalu, tajā brīdī, kad viņi bija pie ceļa malas. Viņiem bija cits redzējums, viņi to nav darījuši apzināti, un līdz ar to tā domā arī vecāki. Nekad mēs nedrīkstam situāciju skatīties viennozīmīgi, un mēs skolā to esam iemācījušies,” pauž Imantas vidusskolas direktore Ingūna Helviga.

“Audi” šofere saka, ka policiju, viņasprāt, izsaukt nebija vērts, jo incidentam pierādījumu nav. Tālāk situāciju risinās zēnu vecāki. Savukārt skolas direktore tuvākajās nedēļās organizēs lekcijas, lai atgādinātu skolēniem par drošību uz ceļa.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm