tv3.lv

“BMW” pēc avārijas turpina braukt ar “nopļautu” laternu. Policija meklē aculieciniekus!

Ceturtdien kāds automašīnas “BMW” stūrētājs parūpējies par pamatīgu šovu neskaitāmiem autobraucējiem.

2019. gada 24. oktobrī 20:49

“BMW” ietriecies apgaismes stabā, taču pēc sadursmes uzreiz nav apstājies, bet gan turpinājis savu braucienu, labu gabalu priekšā stumjot iepriekš nolauzto laternu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc vairākiem desmitiem metru auto nezināmu iemeslu dēļ apstājies, bet tā stūrētājs devies prom. Tikai dažas minūtes pēc notikušā garām avārijas vietai devusies viena no Rīgas pašvaldības policijas patruļām. Inspektori piestājuši, taču, saprotot, ka pie sasistā auto neviena nav, nolēmuši apbraukāt apkaimi cerībā sastapt izgaisušo stūrētāju. Aptuveni 300 metrus tālāk vīri pamanījuši kādu jaunu vīrieti, kurš bija piesēdis zālienā ielas malā un snauduļoja.

Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes kārtībnieks Aleksandrs Buls stāsta: “Piegājām klāt, sākām pārrunas. Viņš teica, ka automašīna pieder viņa draudzenei, pats pie stūres viņš nebija. Veicot pārrunas, bija jūtama alkoholam raksturīga smaka. Pats arī nenoliedza, ka lietojis alkoholu.”

Šādi atklājumi radījuši pamatotas aizdomas par to, kā risinājušies notikumi pirms policijas ierašanās, tādēļ policisti aicinājuši vīrieti līdzi. Lai arī īsi pirms plkst. 11.00 – pavisam neilgi pirms ekipāža pamanījusi jau sasisto “BMW” – garāmbraucošie policisti šajā vietā neredzēja ne miņas no avārijas, apreibušais skaidrojis, ka kāds paziņa sasisto draudzenes auto šeit pamanījis ap septiņiem rītā, un viņš, gribēdams šo situāciju vērst par labu, ar taksometru ieradies tam pakaļ.

Raidījums “Degpunktā” notikuma vietā uzrunāja iespējamo “BMW” stūrētāju. Lai arī policistiem viņš savu versiju par notikumu gaitu uzticējis labprāt, to pašu atkārtot kameras priekšā viņš tomēr nevēlējās.

Darbs notikuma vietā nodots ceļu policijas darbinieku rokās, kuriem arī būs jānoskaidro, kurš tad patiesībā pilotējis šo auto un kuram pienāksies rēķins par nogāzto laternas stabu. Vienlaikus policisti lūdz atsaukties avārijas aculieciniekus, lai noskaidrotu, kurš pilotējis automašīnu, kā arī tiek aicināti atsaukties aculiecinieki, kuriem automašīnās uzstādīts video reģistrators un tajā, iespējams, fiksēts pats negadījuma brīdis vai mirkļi pēc tā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm