tv3.lv

“BMW” šofera pārgalvība rezultējas traģiskā negadījumā, zaudējot dzīvību gados jaunam pasažierim

Traģisks ceļu satiksmes negadījums noticis Jelgavas novada Glūdas pagastā, kur 31.janvārī dzīvību zaudēja kāds jauns vīrietis, kurš bija pasažieris bezatbildīga “BMW” šofera vadītā spēkratā, vēsta “Degpunktā”.

2021. gada 1. februārī 23:00

Svētdien, ap plkst. 21.30, mediķi, ugunsdzēsēji glābēji un ceļu policisti saņēma ziņu par smagu ceļu satiksmes negadījumu uz Pūres-Auces-Grīvaišu ceļu, kur netālu no Pūru pieturas bija avarējis kāds septītās sērijas “BMW”. Tas taisnā ceļa posmā bija nobraucis no brauktuves un apmetis vairākus kūleņus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Neilgi pēc šī zvana saņemšanas, apkaimē viens pēc otra ieradušies operatīvie dienesti un atklājies, ka vienam no auto sēdošajiem, kādam 34 gadus vecam vīrietim, kurš bija iesprostots auto vrakā, vairs nevar palīdzēt. Kā norāda likumsargi, kuriem uzticēta šī negadījuma izmeklēšana, pagaidām ir skaidrs, ka avārijas brīdī 25 gadus vecā autovadītāja pilotētajā spēkratā atradušies divi pasažieri – bojāgājušais un vēl kāds gados jauns vīrietis, kuram paveicies un kurš ticis cauri vien ar nenozīmīgiem ievainojumiem.

Tāpat atklājies, ka šoferis pie stūres bija sēdies bez autovadītāja apliecības, turklāt gandrīz promiles reibumā.

Kamēr notiek izmeklēšana, policija nevar skaidri pateikt, vai bojāgājušais bijis piesprādzēts vai nē. Patlaban saistībā ar notikušo ir ierosināts kriminālprocess. Lietu izmeklē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jelgavas iecirkņa kriminālpolicijas nodaļas inspektors, kurš vēlāk no šofera un otra, dzīvību saglabājušā pasažiera, ievāks paskaidrojumus un liecības, lai tiktu skaidrībā par negadījuma apstākļiem.

Sākotnējā informācija liecina, ka viens no iemesliem, kāpēc šis brauciens beidzies ar traģēdiju, varētu būt vēl kāds rupjš satiksmes noteikumu pārkāpums -, visticamāk, spēkrats pirms nelaimes traucies ar aptuveni 160 kilometriem stundā.

Potenciālais sods vadītājam par šādu rīcību būs atkarīgs no dažādiem faktoriem, tostarp visu lietas materiālu izvērtēšanas, ekspertīžu nozīmēšanas, inspektora lēmuma, prokurora prasības, tiesas sprieduma.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm