“BMW” šoferis dievkalpojuma laikā sagrāvis kādas Jēkabpils baznīcas žogu

2021. gada 27. septembrī 21:44

Jēkabpilī svētdienas rītā notikusi smaga avārija. Kāda “BMW” šoferis, visticamāk, aizmiglotu skatu ar auto ietriecies pamatīgā ķieģeļu žogā, kas apjož vienu no vietējām baznīcām. Bet pēc notikušā kopā ar pasažieriem no notikuma vietas aizmucis.

Svētdienas plkst. 9.40 minūtēs, laikā, kamēr Krustpils Svētā Nikolaja pareizticīgo baznīcā notika dievkalpojums, dievnama žogu ar pamatīgu blīkšķi nojaucis kāds 5. sērijas “BMW” stūrētājs, kurš 90 grādu līkumā acīmredzot nav spējis novaldīt savu braucamrīku.

Lai arī citi tuvējo māju iedzīvotāji ne tikai piefiksējuši negadījumu, bet pat redzējuši mūkošos, pašā dievnamā troksnis palicis nesadzirdēts.

Valsts policijā raidījums “Degpunktā” uzzināja, ka policistiem jau izdevies aplūkot video kameru ierakstus, kuros redzams aizbēgušais, kā arī sasistā “BMW” īpašnieks jau paviesojies policijā. Taisnības labad gan jāsaka, ka viņam ar notikušo nav nekāda sakara.

Valsts policijas Zemgales reģiona Satiksmes uzraudzības rotas vecākais inspektors Salvis Ozoliņš norāda, ka pārkāpējam par negadījuma vietas pamešanu draud 700 eiro liels naudas sods, kā arī divu gadu vadīšanas tiesību liegums. Tāpat, domājams, ka apdrošinātāji regresa kārtībā vēlēsies atgūt naudu par baznīcas žoga remontu. Savukārt sarunās ar vietējiem uzzinām, ka šis nebūt nav pirmais negadījums šajā vietā, tostarp ar finišu baznīcas žogā. Larisas kundze norāda, ka krustojums ir diezgan bīstams. Tas ir grūti izbraucams kravas automobiļiem, kas izmanto šo salīdzinoši šauro ieliņu un vadītāji, šeit nu nepavisam nevēlas ievērot atļautā braukšanas ātruma ierobežojumu – trīsdesmit kilometrus stundā.

Jēkabpiliešiem braucot šajā vietā, der atcerēties par apkaimes iedzīvotājiem un viņu mieru, savukārt jebkuram citam, kurš iegriežas šajā nostūrī, jāpatur prātā, ka šis krustojums ir gana viltīgs – pārāk ātri traucoties pa Zīlānu ielu, var pa taisno nonākt baznīcā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm