tv3.lv

“BMW” šoferis pie bērnudārza izraisa avāriju

Kāds steidzīgs “BMW” šoferis otrdienas, 10. novembra, rītā Dobelē veica manevru, kas beidzās ar avāriju bērnudārza vārtu priekšā, vēsta “Degpunktā”.

Dobelē, Zaļajā ielā, ik rītu ir intensīva gājēju un automašīnu satiksme. Mašīnām atļauts braukt ar 50 kilometriem stundā, neraugoties uz to, ka blakus ir bērnudārzs un vairākas privātmājas, kā arī pa kādam daudzstāvu namam. Kādam “BMW” šoferim ar 50 kilometriem stundā bija par maz, lai mierīgi izbrauktu ceļa posmu starp 27. un 35. namu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vīrietis, kurš vadīja automašīnu “BMW 320”, veicot pa priekšu braucošās automašīnas apdzīšanu, netika galā ar transportlīdzekļa vadāmību, kā rezultātā nobrauca no brauktuves un ietriecoties sabojāja divas ceļa zīmes, divus elektrības un kabeļu sadales skapjus, autobusa pieturas soliņu, apgaismes laternu un metāla margas. Pēc “gāzes grīdā” gājiena viņš pats attapās ar visu auto karājamies ceļmalas margās.

Aculiecinieks – sētnieks Māris – stāsta, ka slaucījis ietvi līdz brīdim, kad auto ieskrējies un attapies karājamies ceļmalas margās. Pie stūres esot bijis gados jauns vīrietis, kas apgalvojis, ka esot bijis “skaidrā”.

Viņš bijis mašīnā viens pats, apgalvojis, ka viņam viss kārtībā un mediķus nevajagot saukt. “Nonesis” vien ceļa zīmi pie autobusu pieturas, soliņu, atkritumu tvertni un elektroskapi, tādējādi radot zaudējumus ceļu infrastruktūras uzturētājiem,

Un labi, ka cietušas tikai materiālās vērtības, saka turpat netālu dzīvojošās jaunās māmiņas. Ja tobrīd uz trotuāra atrastos bērni, traģēdija būtu neizbēgama.

Policijā apstiprina, ka incidentā cietušo nav. Mantiski zaudējumi nodarīti ceļu infrastruktūras uzturētājiem.

Policijā par neveiksmīgās apdzīšanas iznākumu ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols. Šoferim draud nauda sods, kā arī CSDD datos par avārijas izraisīšanu pāris gadus glabāsies pāris soda punktu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm