tv3.lv

Bolderājā “BMW” ietriecas mājas sienā; šoferis aizbēg no notikuma vietas

Kāds “BMW” šoferis Bodlerājā nesavaldīja savu automašīnu un izbrauca cauri daudzdzīvokļu mājas sētai, ietriecoties ēkas sienā. Šoferis notikuma vietu pameta, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Apskatot avārijas vietu pie Silikātu ielas trešā nama, šķiet vienīgais, kas piebremzējis “BMW” kustību lidojumā, bija apmale un krūmi, līdz auto atsitās pret mājas sienu. Visticamāk, apdzīvotajā vietā braucot pārāk ātri, šoferis zaudējis kontroli pār spēkrata stūri un vairs nebija spējīgs situāciju labot.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Irēnas kundze bija viena no retajām mājas iedzīvotājām, kas redzēja biedējošo skatu pa sava dzīvokļa logiem.

Tā patiešām ir veiksme, ka pulksten piecos pievakarē “BMW” ceļā nepatrāpījās neviens gājējs. Aculiecinieki, kas steidzās pie avarējušā vīrieša, stāsta, ka auto vadītājs bija spējīgs paša spēkiem izrāpties no stipri samīcītā braucamrīka, turklāt viņam pietika spēka aizbēgt no avārijas vietas, nesagaidot policistus.

“Pēc tam atbrauca ugunsdzēsēji un policija. Viņi apgāza to mašīnu un veica mērījumus uz ceļa, kur viss notika,” stāsta aculieciniece Irēna.

Uzreiz pēc atgadījuma policisti lūguši visiem lieciniekiem uzkavēties, lai iegūtu pēc iespējās vairāk informācijas un iespējamo negadījuma vaininieku.

“Daudzi liecinieki uz vietas nevēlējās sniegt liecības… Katrā gadījumā liecinieku, kas varētu norādīt uz kādu konkrētu personu, nebija. Kā iemesls viennozīmīgi ir nepareiza ātruma izvēle,” stāsta Ceļu policijas bataljona komandiera pienākumu izpildītājs Jānis Parādnieks.

Ziņas par “BMW” šofera izskatu, atrašanās vietu, ka arī jebkuru citu vērtīgu informāciju likumsargiem var sniegt, zvanot pa tālruni 110.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm