tv3.lv

Bolderājā tīnis bez tiesībām izraisa avāriju ar sava tēva “BMW”

Uz līdzenas vietas gados jauns puisis pamanījās sastrādāt daudz problēmu sev un vecākiem, pa dienu paņemot no tēva automašīnu un dodoties izbraucienā pa Bolderājas ielām. Jaunietis, kurš vēl nav sasniedzis pilngadību, acīmredzot autovadīšanas pieredzes trūkuma dēļ daudzdzīvokļu nama pagalmā Zvīņu ielā netika galā ar “BMW” stūri un pedāļiem un ar automašīnas sānu aizķēra citu ceļmalā stāvošu braucamrīku.

Automašīnas salonā bez šofera atradās vēl divi pusaudži. Aculiecinieks, kurš uz notikuma vietu izsauca policiju, kamēr likumsargi bija ceļā, palika kopā ar jauniešiem, ja nu gadījumā kāds no kompānijas izdomātu aizlaisties.

Līdz ar pašvaldības likumsargu ekipāžu drīzumā adresi sasniedza arī ceļu policisti. Parādījās arī apskadētā “BMW” saimnieks, kurš neslēpa izbrīnu par jauniešu sastrādāto: “Es dzirdēju kaut kādu blīkšķi, un mašīna sāka gaudot. (DP: Faktiski tas, kurš ietriecās, jau bija aizbraucis?) Es neko vairs neredzēju, jā. Blīkšķis, es atnācu un tā. Ritenis man vispār ir izgriezts otrādi. (DP: Varētu būt vēl kaut kādi bojājumi ritošajā daļā?) Tā, lūk!”

Pret pārkāpēju policijā tiks ierosinātas divas lietvedības: par automašīnu vadīšanu bez tiesībām un par negadījuma izraisīšanu. Visticamāk, spēkrata īpašniekam nāksies kompensēt apskadētā zilā “BMW” remonta izdevumus.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm