Brauc bez tehniskās apskates un uzmācas apkārtējiem – policija aiztur neadekvātu “golfiņa” vadītāju

Kādam auto stūrētājam 24 stundu laikā izdevies vismaz trīs reizes nonākt policistu redzeslokā, turklāt, katrā no šīm tikšanās reizēm, viņa biogrāfijai pievienoti neskaitāmi protokoli un soda kvītis.

2019. gada 17. augustā 21:26

Pagājušajās brīvdienās, vienā no policijas iecirkņiem iegriezies kāds Pārdaugavas iedzīvotājs. Viņš, zinājis stāstīt, ka pa pilsētas ielām regulāri vizinoties kāds 1980. gados ražots “golfiņš”, kuram jau kādu laiku nav izieta tehniskā apskate, savukārt tā stūrētājam neesot autovadītāja apliecības.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Informācija tika nodota gan pašvaldības, gan Valsts policijai un tik tiešām – neilgi pēc tam, likumsargi sastapuši šo autovadītāju. Pēc īsas sarunas ar viņu apstiprinājies aculiecinieka teiktais. Braucamrīkam tik tiešām nebija izieta apskate, savukārt pašam šoferim, bija beidzies medicīniskās izziņas termiņš, līdz ar to, viņa autovadītāja apliecība bija bija uzskatāma par nederīgu. Tā nu inspektori izsaukuši kolēģus no ceļu policijas un pārkāpējs nodots viņu rokās. Šis stāsts būtu beidzies, ja vien nākamajā dienā, jau kādā pavisam citā izsaukumā, atkal neparādītos šis pats kungs ar jau iepriekš redzēto “golfiņu”.

Kamēr likuma sargi prātojuši, ko darīt ar pamesto automobili un tam līdzās esošajām mantām, nejauši garāmgājēji uz šo ainu nolūkojušies kā uz savdabīgu izrādi.

Tomēr, arī ar šo situāciju, “golfiņa” un tā savādā saimnieka stāsts nebeidzas, jo vēl pāris stundas vēlāk, policisti saņēmuši vēl vienu izsaukumu uz CSDD – vīrietis atgriezies un nu jau traucējis iestādes darbu uzmācoties apmeklētājiem.

Sarunā ar CSDD darbiniekiem noskaidrojies, ka vīrietis, neskatoties uz jau pieredzēto, pēdējo stundu laikā, paspējis vēlreiz pavizināties pa iestādes teritoriju un tuvējām ielām, tādēļ policisti nolēmuši, ka par šo braucienu viņam pienāksies atsevišķa lieta.

Kā izrādās, pēc vēl pāris soda protokolu saņemšanas, pārkāpējs no CSDD teritorijas devies prom taču viņa “golfiņš”, pārvietots uz stāvvietu turpat līdzās, kur tas netraucē iestādes darbam. Ja jaunnedēļ dosieties uz tehniskās apskates staciju, iespējams, to vēl tur redzēsiet.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm