Brauca veikt Covid‑19 testu un iekļuva avārijā: negadījums liek dienestiem būt divtik piesardzīgiem

Valsts policijā šobrīd ar vīrusu Covid-19 slimo 35 likumsargi. Slimība iegūta, gan pildot dienesta pienākumus, gan ārpus darba. Kādā avārijas vietā likumsargi sastapušies ar potenciālu vīrusa nēsātāju, tādējādi palīdzība bija jāsniedz, ievērojot lielu piesardzību.

2020. gada 5. novembrī 21:11

Agrā priekšpusdienā, braucot pa Kārļa Ulmaņa gatvi, vietā, kur to vēl pierasts dēvēt par Jūrmalas šoseju, viena no galvaspilsētas policistu ekipāžām pamanījusi nule notikušu avāriju. Šķērsām pāri divām joslām stāvējis kāds krietni apskādēts “BMW”, savukārt otrā pusē ceļmalā bija apturēta “Honda” automašīna. Protams, inspektori atlikuši iecerētos darbus un devušies pie sasistajiem automobiļiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Uzrunājot negadījumā iesaistītās personas, noskaidrots, ka vienai ir nepieciešama medicīniskā palīdzība.

Laikā, kamēr uz notikuma vietu jau devušies mediķi, likumsargi aprunājušies ar klātesošajiem, lai sīkāk izdibinātu, kā tad viss noticis. Kad negaidīti atklājies kāds fakts, kas licis būt divtik piesardzīgiem. Viena no avārijā iesaistītajām sievietēm devusies veikt Covid-19 analīzes. Par konstatēto tika paziņots ātrajai palīdzībai, kuri ieradās notikuma vietā un uzsāka darbu ar cietušo personu.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm