Braucamais uzgāzās virsū un nonāvēja vadītāju; traģiskā negadījumā Jauncodē dzīvību zaudē vīrietis

Bauskas pusē svētdienas pēcpusdienā kāds automehāniķis izlēma izmēģināt kvadriciklam līdzīgu transportlīdzekli. Vīrietis nobrauca nepilnus 100 metrus pa zālainu, paugurainu ceļu, un zaudēja spēkrata vadību. Tas uzgāzās viņam virsū un vadītāju nonāvēja.

2019. gada 4. novembrī 20:44

Kopš svētdienas pie Jauncodes ciema garāžām saliktas kapu svecītes un ziedi, pieminot kādu apkārtnes iedzīvotāju – 29 gadus vecu vīrieti. Vietējās daudzdzīvokļu ēkas iemītnieki ap vieniem dienā kļuva par aculieciniekiem negadījumam, kurā viņš zaudēja dzīvību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Cilvēki stāsta, ka puisis mēģinājis braukt ar nesen īpašumā iegūtu transportlīdzekli, taču nespēja to novaldīt paugurainā ceļa posmā. Tas uzgāzies vīrietim virsū. Gūtie ievainojumi izrādījās nāvējoši, un mediķu brigāde nekādi nespēja cietušajam palīdzēt.

Braucamrīks atgādinājis kvadriciklu, taču tam nebija valsts reģistrācijas numura zīmes. Policija ziņo, ka jaunais vīrietis braucis bez ķiveres.

Vēsts par notikušo pārsteidza un apbēdināja daudz ļaužu, jo puisis apkaimē bija labi pazīstams un cienīts. Piemiņas apliecinājumi kuplā skaitā nolikti divās dažādās vietās – ceļa posmā, kurā puisis avarēja, kā arī pie viņa nelielās darbnīcas durvīm.

Policija par notikušo uzsākusi izmeklēšanu, lai noskaidrotu precīzus nāves apstākļus.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm